Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Piątek, 03 lipca 2020. Imieniny: Jacka, Anatola, Tomasza. Słońce wstało dziś o 04:18. Będzie oświecało nas 17 godzin i 5 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:23. Ciemna noc zapadnie o 00:02, ale gwiazd można wypatrywać od 22:17.
  • 31
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
Dzień dobry, dziś znowu pisze do was przy sprawdzaniu maili, droga do pracy w deszczu. Na popołudnie nie mam jakiś specjalnych planów. Miłego dnia, pysznej kawy herbaty Yerby.
Sieeeeemaaaaaa!

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD

@wyinwidualizowany piesio w trawie ( ʖ̯)

musiałam wstać i pogonić niebieskiego, żeby wstał do pracy, bo mu się przysnęło na kanapie wczoraj () przy okazji zrobiłam mu kanapki do pracy, mimo że mnie zirytował

Dziś piąteczek, to może
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: i reszta. Dzieńdoberek!

Dziś piątek, panowie od 6 ocieplają blok obok, więc nie udało mi się odespać mojego nocnego pracowania.
Lecimy z Melvinsami, bo to zajebista kapela jest.
Dzień dobry! Projekt z ac wysłany, jeszcze tylko rozdział inżynierki i wakacje.

@Sikorka2017 jeszcze nie, startuję pod koniec przyszłego tygodnia.
@Pryksryk u mnie prowadzenie życia solo pozwoliło na szybką wagę w dół, alko za dużo nie piję, a słodyczy też już tyle nie jem.

Udanego dnia wszystkim!

https://www.youtube.com/watch?v=MyJo-EGVgxs

@micke @algus @shitty_support @Sikorka2017 @TomTailor100 @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Dioddy @wynalazek_one @wyinwidualizowany @AllGoesWrong @Tanczacy_paralityk: @bolorollo: @Jurgen_Van_Beethoven: @rajjj: @unizony_czlonek: @Dddkop: @buczubuczu:
Melduję się, że rozmowa poszła... pół na pół XD z jednej strony opowiedziałam się co robiłam na dyplomie, w pracy, z drugiej zostałam pochwalona za szczerość XD byłam pierwsza osobą, która się przyznała, że na studiach część analiz laboratoryjnych instrumentalnych robiła tylko raz na ćwiczeniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jednej strony mają w #!$%@? chętnych, z drugiej chcą w ciągu miesiąca zwiększyć zespół o 8 osób, więc
@Wejszlo: Co masz na myśli mówiąc prowadzenie życia solo? W sensie, że bez znajomych?

@Pjotsze: Już wcześniej schudłem 15 kg przez ten korona wirus trochę sobie pofolgowałem i poszedł kg do góry ale na szczęście nie w tłuszczu że względu na to że dużo ćwiczę

@bolorollo: Odpada żyłem tak dobry miesiąc i już mi wystarczy

@mobutu2: Akurat jestem w tak komfortowej sytuacji że nie muszę fapać w ogóle