Wpis z mikrobloga

@shinX: pierdzielisz o badaniach licencji i "zlotowach" a wklejasz zdjęcie FreeNowa gdzie połowa ludzi tam to Ukraińcy i jeżdżą bez kogutów na flotowkach.

Pls
@zlotuwa: no, bo w MPT, Taxi Serc i Rybie jeżdżą przedstawiciele MENSY, tylko nie jesteśmy gotowi zrozumieć ich teorii korelacji pomiędzy kwarkami a bozonami w IV gęstości.
Chłopie do bycia złotówą potrzeba prawo jazdy i ćwierć mózgu. Jeżdżenie samochodem z punktu A do punktu B to nie jest fizyka kwantowa. Więc możesz się pucować że Ty jesteś z tej LEPSZEJ taxi, bo stoisz na słupie w 30 letnim okularze, a Ci
@shinX: nie uważam się za jakiegoś zbawiciela w końcu nie wożę bułek wędlin itd, ale większość wypadków z udziałem firm przewozowych to freenow, uber i bolt.

jak ktoś jeździ swoim autem i zapłacił za udziały w korporacji bardziej dba o swój warsztat pracy

a jedyne afery z ich udziałem to w przypadku tych "dziadków z okularów" którzy najczęściej ukazują chamstwo na drodze i ich należy #!$%@?ć
@zlotuwa: #!$%@? o dbaniu o swój warsztat pracy najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
różnica jest taka że "aplikacyjni" jak #!$%@? pojadą to cyk zgłaszam w appce i mi oddają hajs i wychodzi tyle ile powinno, no i jadę względnie nowym i bezpiecznym samochodem. 3 lata temu wracając z delegacji styrany zamówiłem ONLY LEGAL TAXI pod pkp, przyjechał Citroen ZX starszy od połowy wykopków który gasł na każdych
@shinX:

3 lata temu wracając z delegacji styrany zamówiłem ONLY LEGAL TAXI pod pkp, przyjechał Citroen ZX starszy od połowy wykopków


szkoda że jeszcze fiat 125p ze zmienników po ciebie nie przyjechał xD

chyba że zamawiales radio-taxi Hrubieszów i to jednak nie był 2017 tylko 2007 to może ta historia miałaby sens
via Android
  • 0
@zlotuwa no kajecik pana w środku byk identyczny jak mojego brata że szkoly. Mój brat ma 40lat. Normalnie bym kazał #!$%@?, jak kiedyś przysłali po mnie poloneza xD to powiedziałem żeby sobie facet jaj nie robił, ale była jakaś 3 w nocy i miałem serdecznie dosyc wszystkiego. No ale złotowa nigdy nie uwierzy że coś musi być nie tak, to zawsze wina ukraincow, ubera albo klient nie rozumie że nie wyjeżdżając z