Wpis z mikrobloga

Zamówiłem ponad tydzień temu kamerę samochodową z polskiego magazynu w oficjalnym sklepie 70mai na Aliexpress. Niby ~tydzień to niezbyt długo, ale patrząc po zadeklarowanym czasie wysyłki (3 dni) i opiniach kupujących, paczki z polskiego magazynu zwykle docierały nawet na trzeci dzień. Jako że nie dostałem jeszcze nawet numeru śledzenia, z ciekawości zapytałem obsługę sklepu czy jest może jakiś problem z wysyłką (typu braki magazynowe lub inne). W odpowiedzi dostałem screenshot śledzenia i dowiedziałem się że... mamy jakieś święto w Polsce i mam albo przedłużyć czas ochrony albo anulować zamówienie. Ktoś spotkał się z taką sytuacją? Lecą sobie po prostu w kulki?
#aliexpress #alipaczka
DjVolume - Zamówiłem ponad tydzień temu kamerę samochodową z polskiego magazynu w ofi...

źródło: comment_1593789428AGal0bzN7KyXIl28gPTPjF.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Mi tak wysyłają kamerki tłumaczą się, że albo zrezygnuje sam albo przedłużę czas ew oni sami zrezygnują bo mają bardzo dużo zamówień związanych z dniami tej marki na alli. Ponoć mają mieć je po chyba 10 lipca na stanie.
  • Odpowiedz
Dear Customer,
Thank you for your understanding!
You can extend the shipping time by yourself, otherwise the order might be closed.

Best,
YI
**************************************
Szanowny kliencie, dziękuję bardzo za zakup w naszym sklepie.
Normalnie twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 5 dni roboczych. Wysyłka z naszego magazynu w chinach trwa około 24-40 dni roboczych, wysyłka z naszej rosyjski lub hiszpański magazyny trwa około 10 dni roboczych. Twoje zamówienie może być opóźnione ze
  • Odpowiedz
@Blackorange: I to jest konkret, a nie zasłanianie się jakimiś urojonymi świętami i wymyślanie innych cudów. Gdyby wysłali mi taką formułkę to przynajmniej wiedziałbym o co chodzi. W takim razie trzeba będzie przedłużyć okres ochronny i czekać cierpliwe, niestety. Dzięki za odpowiedzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DjVolume: sprawdź na stronie Ali numer trackingowy i zobacz kiedy dostałeś maila ze przesyłka została wysłana. Ja w ten sposób dowiedziałem się że Chińczyk wysłał z Chin, dopiero w Polsce przepakowywał. Założyłem spór i dostalem 50% zwrotu, oczywiście dotyczy innego przedmiotu/dostawcy
  • Odpowiedz