Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spójrzcie na te warszawskie julki. Dla nich życie amerykańskiego kryminalisty (hybristofilia) jest ważniejsze niż życie polskiego incela. Najbardziej wkurza mnie to, że julki tyle gadają o niesprawiedliwości społecznej i wspieraniu dyskryminowanych mniejszości, ale jeszcze żadnej z nich nie widziałem z brzydkim przegrywem. Pójdźcie sobie czasem na bulwary w wawie. Zobaczycie płodne julki w towarzystwie oskarków deweloperskich. To jest właśnie #hipokryzja i #logikarozowychpaskow.

Dodajcie do tego jeszcze #rozowepaski, które udzielają się w znaleziskach politycznych i na mirko. Nie będę podawał nicków, ale chyba każdy wie o kogo chodzi. Afirmacja mniejszości seksualnych, przy jednoczesnej pogardzie dla inceli. To jest właśnie ta lewicowa wrażliwość.

♯4konserwy ♯neuropa ♯wybory #p0lka ♯polityka #przegryw #tfwnogf #incel #redpill #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eff74ea15d9fcf7250f06c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Spójrzcie na te warszawskie julki. ...
źródło: comment_1593810738JGeihXdbIgynas0IfkD3Qm.jpg
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, bo ja do teraz nie rozumiem. Co nasza Lehicka historia ma wspólnego z cierpieniem czarnoskórych? Czy my kiedyś mieliśmy kolonie, czekoladowych niewolników? Czy te sztuki mogą być aż tak puste i aroganckie, że nie pojmują, że to my raczej jesteśmy odnoga niewolników i to od setek lat? Rozbiory, wojny, wyprawy Wikingów, Germanów? Jak można walczyć o poglądy, których się nie ma, tylko kopiuje jak lemingi z zachodu?
@AlexRk Bo chłopaki w tym wieku wolą grać w gry.

Potem one dorastają i głupoty (przynajmniej u większości) wyparowują. Według mnie nie ma co dawać im atencji.

Przypomniała mi się moja współlokatorka z akademika, naprawdę fajna, wrażliwa dziewczyna, ostoją tolerancji. Po studiach i wejściu Polski do UE wyjechała za granicę. Jak przyjechała na urlop, to nie mogłam jej poznać, tak najeżdżają na czarnych, że rasiści i bez kultury
@AnonimoweMirkoWyznania: A kogo obchodzi co mają do powiedzenia. Chad ma w dupie ich zdanie, tak samo uppernormie. Uświadomić resztę i mogą sobie protestować do woli. Przy okazji podkładać nogę kiedy się da progresywom a nie narzekać na bycie w przegrywie