Wpis z mikrobloga

  • 0
@Hiczkax Ten tekst jest skopiowany od wyborców Dudy. Przed pierwszą tura kilkukrotnie widziałem to na fejsie, tylko, że końcówka brzmiała, że lepiej żeby Dudniło, niż Trzaskało.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a ja współczuję ludziom, którzy nie sądzą, że polityka ich dotyczy i nie muszą się nią interesować


@RegulaminowyUzytkownik: no to się nią interesuj, ale won z polityką, kiedy człowiek idzie się napić kawy w spokoju czy przyglądać śmieszne obrazki na portalu ze śmiesznymi obrazkami (°_o)
  • Odpowiedz
Kreatywna reklama zrażająca połowę klientów lokalu. Miszcz marketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rolnik_wykopowy: Połowę klientów XD W Poznaniu, wśród młodych ludzi chodzących do knajp XDD
To jest budowanie pozytywnego wizerunku u porządnych klientów i zniechęcanie tych kilka przypadkowych, którzy by odstraszali pozostałych.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Ktoś popierający Dudę pisze o płatnych trollach XD Dobra nieważne.
Duda w Poznaniu miał 26,9% a Trzaskowski 47,6%. Wśród ludzi do 29 roku życia w całej Polsce Duda miał 4 wynik, więc łatwo się domyślić że w Poznaniu miał jeszcze mniej. Co widać chociażby po Naramowicach, w dużej mierze zamieszkanych przez młodszych i nie najgorzej sytuowanych, gdzie Duda nie zrobił nawet 10%
  • Odpowiedz
Ktoś popierający Dudę pisze o płatnych trollach XD


@dondon: Po czym wywnioskowałeś, że popieram Adriana? Bo skomentowałem idiotyczną reklamę? xD To samo bym napisał, jakby było na odwrót napisane. #!$%@?, weź się już nie pogrążaj xD
  • Odpowiedz