Wpis z mikrobloga

oglądałm ostatnio zmierzch (tylko część pierwszą póki co) i dręczą mnie dwie kwestie (być morze wyjaśnione w kolejnych częściach/książkach)
1. w jaki właściwie sposób edward zaruchał bellę
erekcja polega na wypełnieniu penisa krwią a u edwarda krew chyba nie krążyła
kieeeeeeeedyś czytałem coś o jakichś praktykach nekrofilskich i usztywnianiu martwego członka
czy tutaj było podobnie
a nawet jeśli to czy taki siusiak aby na pewno da się stymulować tak żeby doszło doszło do wytrysku i zapłodnienia
2. czy edward siorbał miesiączkę belli
jeśli tak to czy zaspokajało to jego żądzę picia ludzkiej krwi czy też było równie (nie)satysfakcjonujące co mordowanie sarenek

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #rozowepaski #seks #literatura #filmy #zmierzch #wampiry #gownowpis
Chodtok - oglądałm ostatnio zmierzch (tylko część pierwszą póki co) i dręczą mnie dwi...

źródło: comment_15939199602J1os7txBG2i6UNyldSQoM.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chodtok: @Lebensabschnittpartner: a nie było tak, że krew z miesiączki, była tak naprawdę"martwa" i dlatego go nie interesowała? Idąc tym tokiem, żaden wampir nie mógłby przebywać wśród ludzi, bo wiadomo zawsze jakaś dziewczyna miałaby miesiączkę. Co do bzykania, w innych seriach też to się pojawiało, chociażby Trueblood, tam ktoś, kogoś na okrągło obracał. Ręki sobie nie dam uciąć, ale w serii Anny Rice też się seks pojawiał. Poza tym, tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lebensabschnittpartner: dlatego mnie trochę śmieszyło oburzenie ludzi w związku z GoT i rozbieranymi scenami. Przecież, to nie pierwsza tego produkcja HBO, ba nawet powiedziałabym, że w tej serii byli delikatni xD