Wpis z mikrobloga

@wujogm: Krzywy sufit w łazience 5 cm spadku na odcinku 2,5 m, salon 4 cm na 3,5. Nadproża zbyt nisko nad posadzką, trzeba było robić drzwi w tej normie słowackiej czy czeskiej - nie znam się. Więc kuli nadproża od dołu... podłoga przekładana 3 razy, grzejniki w posadzce to samo, na boga...
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Ladyboy: low quality bait albo wracaj na wieś jak myslisz że windy są drewniane.


Nie, to nie bait. Od ponad 7 miesięcy nie ma tu mieszkań na sprzedaż. Ludzie remonty porobili dawno temu a sklejka jak była tak jest.
  • Odpowiedz
@Ladyboy: low quality bait albo wracaj na wieś jak myslisz że windy są drewniane.


Nie, to nie bait. Od ponad 7 miesięcy nie ma tu mieszkań na sprzedaż. Ludzie remonty porobili dawno temu a sklejka jak była tak jest.

To weź to zgłoś do wspólnoty, kto ma inny to zrobić jeśli nie wspólnota na wniosek mieszkańców?
  • Odpowiedz
Też jak byłem w gościach w nowym bloku, to myślałem, że to tak na #!$%@? zostawione, no ale faktycznie Mirki wyżej mają rację
  • Odpowiedz
@Ladyboy
U mnie w budynku wykończenia trwały ok. 2 lata. Pierwszy raz osłona została zdjęta po ok. 6 miesięcy od odbiorów, następnego dnia była już zbita szyba w windzie. Nie muszę chyba mówić że od razu założono osłony ponownie. Całość została zdjęta po pierwszym roku, a przez drugi rok windy były strasznie uwalone od pyłów/materiałów budowlanych
  • Odpowiedz
@Ponta: Fsio gites, spadek musi być, po prostu w najniższym punkcie sufitu podstawiasz wanienkę i się elegancko skrapla, a nie że na łeb ci leci, no a wode można wykorzystać do spłukiwania kibelka, panie eko, eko! Drzwi to se sam elegancko podcinasz gumóweczką, wiesz jak to te teraz standardy marketowe z tymi drzwiami, kupujesz panie, pisze 210cm, a to albo -5 albo+15 cm i co wtedy? a tak to dopasujesz se
  • Odpowiedz