Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez to, że mieszkam tylko z mamą, bo ojciec jest chory i od 10 lat rodzice są po rozwodzie, a go odwiedzam co jakiś czas. Straciłem znajomości i teraz, blisko 20stki dopiero zaczynam pozbywać się kompleksów i zauważać że to wstyd, nie chcę być maminsynkiem... Zawsze jak wybierałem sobie koszulkę chociażby " nike " mówiła mi, że jest wieśniacka. Jak wybierałem adidasa, to że na blokach w takich chodzą, sama mi szukała takich, które " są ładne ", a kiedy mówiłem, że pierwszy raz je widzę, to odpowiadała, że " to jest bardzo znana marka! ". Jeśli mówiłem chociaż o firmie northface to słuchałem że " łeeee! Średnia firma ". Po prostu mam takie koszulki oraz resztę, które mi się nie podobają, tak samo z butami, że " połowa ludzi chodzi w kolorze białym/czarnym, weź coś innego! "
Mam brzydkie zdjęcie na fejsie, słabej jakości na odległość, zamiast z bliska, kiedy się pytałem jej o to, mówiła mi, że to nieprawda, a ostatnio ktoś się zaśmiał ze mnie dyskretnie, a sam uważam te profilowe za 2/10. Chciałem inne wtedy na luzie. Według mamy było " zbyt głupie " i wstawiłem wyprostowanego ;/. Kiedy chciałem sobie kupić krem do twarzy, nivea. Powiedziała mi, że jest w domu, a ten w domu to był dla kobiecej skóry co sama sobie wybierała i wcale nie nivea, oczywiście go nie użyłem. Nie wiem, co mogę wstawić na szybko, a czarnego tła nie będę dawać... Traktuje mnie jako 5 latka, i czuję się trochę przygnębiony. Zabiera mi pieniądze które sobie dorabiam, albo może tak. Pożycza mi je, bo potrzebowała a później oddaje. Rozmowa z nią o tym wszystkim wyżej nic nie wnosi, albo to ignoruje, albo po prostu ucieka sobie żeby tego nie słuchać.
To nie był problem ze mną, a z tym, że się słuchałem jej na każdym kroku i narobiłem kompleksów. Poniekąd pomogła mi książka psychologiczna którą czytam już od prawie miesiąca... Może ktoś wie, co mogę wstawić na fejsie zamiast swojej twarzy, albo nie wiem? Problem w tym, że mam tam dużo znajomych. A usuwać ich nie będę. Po prostu wstyd mi za to profilowe :(
#pytanie #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f01df5b5a60033c4149eef4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[===.....................................] 9% (20zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Mamy nie zmienisz. Za to możesz sobie sam wybierać rzeczy, tylko bądź konsekwentny. Używaj argumentów które trudno podważyć "ta mi się podoba i to ja będę w tym chodził", "rozumem Twoje zdanie, ale mam inne" grzecznie, ale stawiaj na swoim. Wstaw sobie zdjęcie jakie Ci się podoba, przecież to Twój profil. Poza tym jak najszybciej się usamodzielnij. Ps możesz używać kremów do kobiecej skóry, poza tym zawsze możesz sam chodzić