Wpis z mikrobloga

Chciałbym pojechać kiedyś do salonu zamówić sobie nowe auto. Kolor taki,tapicerka taka,koła takie,silnik wiadomo,bo to topowa wersja. Za jakiś czas przyjechać na uroczysty odbiór,zerwać folię z fotela i wyjeżdżając z salonu puścić w fotel pierwszego bąka.
Niestety urodziłem się w biednej rodzinie bez ambicji. Nic mi się nie należy od życia.
#przegryw #depresja
  • 12
  • Odpowiedz
@boner_18cm: ja chcialbym tylko mieszkanie i prace ktora lubie, nie chce zadnych swiecacych sie rzeczy,nie chce rodziny, chce miec co jesc i spokoj, tymczasem robie w #!$%@? jak #!$%@? robocie mieszkam z rodzicami i wygladam jak gowno.
  • Odpowiedz
@boner_18cm: to marzysz o nowej furze z salonu a nie marzysz o mieszkaniu? Chyba ze chodzilo ci o nowa fure typu toyota aygo za 35k z salonu, ale jesli cos innego za jakies 120tysi to wolalbym wsadzic to na wklad wlasny a reszte w kredyt na 15 lat i #!$%@?, 15 lat to jeszcze nie ma tragedii
  • Odpowiedz
@boner_18cm: #!$%@? i cos dobrze o tym wiem bo 6km ode mnie mieszka 4 lata starszy ode mnie co ma starych deweloperow, dostal mieszkanie, wyglada 10/10 ciagle nowe 10/10 dziewczyny, ma audi a5 za 80k 3 litrowe, mial kupowac mercedesa za 330k ale szkoda mu bylo hajsu, w pracy troche pospaceruje bo po #!$%@? ma robic jak ludzie robia?
  • Odpowiedz