Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Białorusinka powiedziała, że jestem powodem dla którego usuwa tindera i chce żeby nasza relacja przeszła na coś więcej ()
#tinder
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: Polki z którymi się umawiałem też były spoko ale jakoś najlepiej mi się spotyka z tą dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paula_pi: > Widzisz ale Polki nie są takie jak wy przegrywy. My wam życzymy jak najlepiej.

@Paula_pi: oczywiście, że tak bo nie macie powodów by życzyć nam źle. W końcu życzenia nic nie kosztują, nie wymagają żadnego wysiłku z waszej strony etc. Dopiero gdy dochodzi do momentu w którym musiały byście również coś zrobić, byśmy coś z tego życia mieli, to zostajemy oplucie przez was. Także, tak fałszywych istot jak
  • Odpowiedz
@Paula_pi: ale w którym momencie zachowałem się jak cham? W tym, gdzie zwracam wam uwagę na to, że jesteście fałszywe? Jesteście dobre tylko tam, gdzie nie musicie nic od siebie dawać, tylko na pokaz, a to wszystko jest bez pokrycia kiedy przychodzi co do czego
  • Odpowiedz
@Cromm: Powodzenia na tym egzaminie, gdzie urzędnik sprawdza czy jesteście prawdziwą parą czy tylko udajecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Paula_pi: Przecież to jest żenująco słabe. Dwa czy trzy razy przez to przechodziłem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: ale to naturalne jak facet nie może znaleźć że swojego kraju p0 lki z wymaganiami z dupy typu morda wzrost 15 kafli na łapę to sobie znajdzie na wschodzie miła dobra ciepła kobietę
  • Odpowiedz