Wpis z mikrobloga

@TenAnonToKlopoty: Po roku powinieneś mieć już w miarę pełny i stabilny efekt fina. Tam gdzie włosy już na amen wymarły ( cebulki ) to tylko Jezus i zmartwychwstanie ci pomoże ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Miej na uwadze, że z wiekiem i w miarę starzenie wypadanie włosów będzie postępować ( zakola ). Teraz
@CuckCuckKlan: nie mam juz lysych miejsc tylko te bejbiki jak mowilem. sa krotkie i biale, a ja mam wlosy ciemny blond do polowy plecow wiec i tak mam przeswity, dlatego zastanawiam sie kiedy te krotkie urosna bo wtedy juz by przeswitow nie bylo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TenAnonToKlopoty: Z tego co czytałem to włosy da się odratować do 2 lat od rozpoczęcia ich miniaturyzacji, potem kaput. Ty chyba nie liczysz, że odzyskasz wszystkie włosy w tych łysawych miejscach, nie ?? W sumie jak fina dawkujesz ??
@koala667 jest też kolejnym przykładem tego, że nie ma czegoś takiego jak obumarcie mieszka tak, że już nic z niego nie odrośnie. Według mnie kwestia zastosowania odpowiedniej kuracji.
@TenAnonToKlopoty: prawdopodobnie z twoja genetyka to jest max te baby hair ktore masz na zakolach i lepszych wlosow nie dasz rady miec . Baby hair to poczatkowa faza odrostu , potem nabieraja koloru i rosna normalne wlosy. Jezeli tak masz przez kilka miesiecy i zero poprawy to raczej wiecej nie ugrasz na samym finie.