Wpis z mikrobloga

@wykop #wykop #helpdesk

W dalszym ciągu nie dostałem zielonej odznaki "ogniomistrz", która wymaga 10 płomieni na głównej podczas gdy mam ich już 18. To aż tak krytycznie trudne do naprawienia? Od roku co jakiś czas proszę o kontakt w tej sprawie i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 66
  • Odpowiedz
W dalszym ciągu nie dostałem zielonej odznaki


@rbk17: Bo ten system - wbrew twierdzeniom Wykopu - nie działa. Sprawdzałem, wypełniając kryteria do jednej z odznak - cisza.
Może o 2 nad ranem przeładują bazę, pomyślałem - zipa dumna.
No to może na koniec miesiąca? Też absolutnie nic.

Natomiast pamiętam, że gdy inny użyszkodnik żalił się na Mirko, że ten system nie działa, to nie zakończyło się to dla niego pozytywnie...

Wszystko
  • Odpowiedz
@rbk17: ja czekałem prawie rok na aktualizację odznaki i w ogóle otrzymania za staż, luzuj poślady, jak powiedzieli, że będzie, to będzie, nie musisz im przypominać co półroku
  • Odpowiedz
aale po co ci to dostać? hehe no jak z dziećmi z wami


@LetMeIn: w zasadzie to pal licho, drobnostka. Bardziej zależało mi na tym aby ukazać, że wykop nie działa prawidłowo. O ile tagi działają w stopniu zadowalającym wbrew legendzie to do innych funkcji idzie ostro się przyczepić.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: na to raczej nie liczę - nie umiem się wpasowywać w panujące trendy. Obecnie musiałbym znaleźć coś szokującego na Dudę albo Trzaska... ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz