Wpis z mikrobloga

#perfumy Gucci Pour Homme
Pisałem ostatnio, że podziwiam osoby które rozróżniają go od Bentleya Absolute. Testowałem sobie ostatnio oba + zarzucilem globala GPH1 do pracy i doszedłem do paru wniosków:
1. Różne otwarcia
2. Gucci jest słodszy, najbardziej to czuć właśnie w otwarciu
3. Maja zbliżone parametry, a Gucci wcale nie wypada tak żałośnie jak się o nim mówi. Overspraying robi robotę. U mnie 8 strzałów dało zacny ogon i 10h trwałość
4. Ostatnio GPH1 co chwilę pojawiają się na eBayu, ceny atrakcyjne, nie to co w Polsce. Zastanawiam się poważnie nad małym backupem
5. Zaczynam rozumieć w sumie tę tęsknotę za tym zapaszkiem, ale ceny rzędu 1000 zł za flache są #!$%@?, pomimo tego, że pachnie on lepiej niż 3/4 niszy, która jest często mocno przeceniona, albo robiona dla sztuki i nienoszalna.
Bardzo fajne perfumy ()

dr_love - #perfumy Gucci Pour Homme
Pisałem ostatnio, że podziwiam osoby które rozró...

źródło: comment_15940300162ScQGlJKGKg9bWdrGwEDzQ.jpg

Pobierz
  • 17
@dr_love: Bardzo fajne owszem. Ale ja np rozumiem dlaczego zostały przez Gucci skasowane. Są relatywnie niemodne, a ta marka pożeglowała w kierunku nijakich masspleaserów. No może oprócz Intense Oud ale po reformie jest słabiutki. Gucci kiedyś kojarzyło się głównie z szykiem dla bogatych, a teraz kojarzy się z pozerskimi butami i koszulkami...
@bydgoszczvx: tu ostatnio całe 50 ml za 72 funty. Setki z małymi ubytkami 90-100f. zafoliowane M7 50 ml pierwsze wydanie za 48 funtów, przegrałem dziada o 1 funta :( Kiton Men wersja bezbaczkodowa, czyli starszy niż te które rozpopularyzowalem, 125 ml za 14 f. Szkoda, że olałem.
Jakbym miał pewność że to sprzedam to bym kupował jak leci bo Angole albo są nieświadomi tego co wystawiają albo mają w dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bydgoszczvx: tu ostatnio całe 50 ml za 72 funty. Setki z małymi ubytkami 90-100f. zafoliowane M7 50 ml pierwsze wydanie za 48 funtów, przegrałem dziada o 1 funta :( Kiton Men wersja bezbaczkodowa, czyli starszy niż te które rozpopularyzowalem, 125 ml za 14 f. Szkoda, że olałem.
Jakbym miał pewność że to sprzedam to bym kupował jak leci bo Angole albo są nieświadomi tego co wystawiają albo mają w dupie
@
@malani: Ciężko.mi w sumie z pamięci pisać o c2g, ale wolałem go od Bentleya. Zapamiętałem go jako głębszy, bardziej cytrusowy z początku, ale o mizernych parametrach przez co musiałem się go pozbyć
@dr_love: Ja bym dodał jeszcze efekt jaki ma u mnie GP1 a nie go w Betley (chociaż czasem mam go w innych perfumach). Chodzi mi o coś takiego że po pewnym czasie zapominam że mam na sobie perfumy aż nagle uderza mnie ich zapach, niby część osób piszę że to zapach liniowy. Ale moim zdaniem te uderzenia perfum mogą być spowodowane że zapach się zmienia w czasie i jak nos był