Wpis z mikrobloga

masz tupet, by siedząc na wykop.peel oskarżać kogoś o marnowanie Ci czasu :P


@anonimowy_programista: Gość mi spamuje, odrywa od tego co chcę przeczytać i jeszcze wrzuca coś niezwiązanego z tematem. Może twój czas jest gówno warty ale mój nie. I nie ty decydujesz gdzie go spędzam i na jakiej stronie.

Natomiast jeśli obserwuję dany tag to nie po to by potem czytać nic nie wnoszące gównowpisy do tematu. Jeśli tego nie
Gość mi spamuje, odrywa od tego co chcę przeczytać i jeszcze wrzuca coś niezwiązanego z tematem.


taki oburzony, ale powyżej to Ty reagujesz jakby Ci wczoraj neostradę założyli ;) Dodaj gościa do czarnej listy i tyle.

Zamiast śledzić tag, którego może użyć każdy (pisałem do moderacji w sprawie autorskiego, ale bez odpowiedzi), to lepszym wyjsciem była by raczej mikrolista, gdzie byłbyś wołany do konkretnych wpisów..

Może twój czas jest gówno warty ale
Obserwuję Twoje wpisy i nigdy nie mogę zrozumieć, dla czego jesteś taki toksyczny


@Kerchak: To po co obserwujesz jak nie możesz czegoś zrozumieć. Nawet pies jest na tyle mądry, że jak nie potrafi pojąć sztuczki to przestaje się jej uczyć bez zachęty.

#!$%@? się do wszystkiego w mega paskudny sposób


@Kerchak: Bzdura. Ktoś nie szanuje mnie? Czemu mam szanować jego. Proste.

Weź poczytaj swoje wpisy


@Kerchak: Nie muszę. Sam
taki oburzony, ale powyżej to Ty reagujesz jakby Ci wczoraj neostradę założyli ;) Dodaj gościa do czarnej listy i tyle.


@anonimowy_programista: Jak piszesz do mnie to mnie zawołaj. Czarna lista nie pomoże jak co jakiś czas trafia się ktoś kto spamuje i nie potrafi korzystać z internetu. Nie da się kogoś zbanować prewencyjnie bo nie wiesz jaki nick będzie spamował. Taki sam syf jest na ekstraklasaboners. A to tylko dlatego, że
Oj współczuję Twojemu otoczeniu.


@Kerchak: Niepotrzebnie. Twoje współczucie dla mojego otoczenia nie znaczy zupełnie nic. Ba. Moje otoczenie nawet nie ma świadomości, że właśnie rozmawiamy.

Obiecuję, że już nigdy Ci na nic nie odpiszę


@Kerchak: Bardzo mi to wszystko jedno.

bo to jak gadanie z psem, który nie potrafi pojąć sztuczki.


@Kerchak: Świetna zrzynka z mojego tekstu. Jednak jesteś w stanie się czegoś nauczyć.

A będę nadal czytał co