Wpis z mikrobloga

Poznałem w internecie laskę i w sumie pisało się całkiem przyjemnie aż do dzisiaj bo #!$%@?ła mnie właściwie z dnia na dzień. Nie zdziwiłbym się gdyby to była kilku dniowa relacja, no ale to trwało ponad rok. #!$%@? ale ja jestem #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°), ona ma na mnie #!$%@? a ja się tym przejmuję aż mnie brzuch #!$%@? ze stresu. Chciałbym czasem być takim chamem i mieć #!$%@? na ludzi a zamiast tego łatwo się przywiązuje no i później #!$%@? mam za swoje (,). Będe to teraz rozpamiętywał następne pół roku..

#przegryw ##!$%@? #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
k.....x - Poznałem w internecie laskę i w sumie pisało się całkiem przyjemnie aż do d...

źródło: comment_1594072845i7aoEIQMjit0HYmPVUd3Nf.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@kzxx: myślę, że ona nie chciała tylko relacji internetowej i liczyła na spotkanie, ale się nie doczekała i w końcu olała. Relacje internetowe nie tworzą więzi między ludźmi. To tylko słowa, a słowa nie wystarczą. Na żywo emocje są bardziej żywe, liczy się mimika, mowa ciała, zapach itd. Nie warto pchać się w znajomości internetowe, bo nic z nich nie wynika, a często się kończą tak jak u Ciebie.
  • Odpowiedz
@kzxx: dobra, tak - z laską poznaną na wypoku spotkałem się po 2 dniach (wiem wiem, creepy, ale fajnie było, w sumie pewnie głównie dlatego to się trafiło dlatego że miałem tam 20min autem), z laską na badoo po niecałych 2 tyg (zaraz nam stukną 2 lata jak piszemy, nie wyniknęło z tego nic więcej ale fajnie kontaktowaliśmy więc tak zostało)

coś musiało nie pyknąć po waszej stronie - idź na
  • Odpowiedz