Wpis z mikrobloga

Mircy, pomożecie z wyborem łańcucha? Całkowicie się na tym nie znam, wiem, że ma być 11-sto rzędowy. Mam taki rower https://www.sklepmartes.pl/sporty/36177-rower-kato-x49-al-u-ghost.html#/pe-unisex/kolor-wte_blk_red/rozmiar-koa_29_rama_s , na nim jest obecnie łańcuch Shimano CN-HG601. Mam do wydania 100, max 120 zł. Czy w tej cenie dostanę coś lepszego? Ten wytrzymał jakieś 1200 km lekkiego XC i na przymiarze zaczął wpadać w 0,75.
#rower
  • 4
  • Odpowiedz
@impa: Właśnie też go brałem pod uwagę. A powiedz mi proszę co w łańcuchach Shimano oznacza Ultegra? Chodzi o model CN-HG701. Zauważyłem, że niektóre łańcuch mają opis, że są asymetryczne. Czyli ma znaczenie w którą stronę się je założy? Czy we wszystkich łańcuchach ma to znaczenie
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k: ultegra czyli druga grupa w hierarchii Shimano za dura ace. Asymetryczne są tylko Shimano z tego co wiem, napisami je zewnątrz się daję. Generalnie łańcuchów Shimano nie polecam bo raz że głośniej chodzą to dwa są z gumy-szybko się zużywają "ode mnie" nikt już na łańcuchach Shimano nie lata.
  • Odpowiedz