Wpis z mikrobloga

O ile jako wyborca #konfederacja do wczoraj jeszcze sie wahalem, to po wczorajszych dwoch #debata i ostatnich socjalnych wrzutkach czaskoskiego, dla mnie przelala sie czara goryczy. Nie przyloze reki do tych wyborow ani w te, ani wewte.

Nieprzerwane nawolywania #neuropa z teczami w avatarach robia (zwlaszcza wsrod #4konserwy) dla sprawy zmiany w palacu wiecej zlego niz dobrego, niech sie gonia (pic rel). Kto zaglosuje na jednego z tych dwoch pajacow niech potem cierpi, ja nie zamierzam nie moc sobie pozniej popatrzec w oczy w lustrze.

W niedziele (a wlasciwie juz teraz, bo karty wczoraj przyszly), skreslam obu kandydatow i wszystkim majacym dobro Polski na sercu radze zrobic to samo. Jezeli takich glosow protestu bedzie 2 miliony moze komus to da do myslenia, a przynajmniej nie bedzie moglo przejsc niezauwazone.
Do tej pory nigdy tak nie zrobilem, zawsze oddawalem glos wazny, ale to co sie teraz dzieje wola o pomste do nieba, a nie o legitymizowanie jednej ze stron tej popisowskiej monety.

Ze inni wybiora za mnie? Niech wybieraja, ja z tym nie chce miec nic wspolnego.

#polityka
Pobierz reventon - O ile jako wyborca #konfederacja do wczoraj jeszcze sie wahalem, to po wcz...
źródło: comment_1594133605ef8l1WzzuJBgdKVuEwbSMp.jpg
  • 13
@CynicznyMarksista: zabawne, neuropkom najbardziej zalezy na dobru konfederacji, seriously?

To nie Pisiory podpalaly budki przy ambasadach, wchodzily do redakcji, delegalizowaly marsze, nasylaly sluzby o 6 rano na portale satyryczne. tak tylko przypominam dla otrzezwienia
zabawne, neuropkom najbardziej zalezy na dobru konfederacji, seriously?


@reventon: To jest przecież nieistotne dla materialnej prawdy. No wole by konfederacja zdechła, i jak Duda wygra to wszystko wskazuje że tak się stanie. Rafałowi są potrzebne wasze głosy, a wy nie powinniście chcieć skończyć jak jobbik( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie Pisiory podpalaly budki przy ambasadach, wchodzily do redakcji, delegalizowaly marsze, nasylaly sluzby o 6 rano na portale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CynicznyMarksista: w tym kraju nikogo nie posadzą. Prokuratura jak była polityczna, sterowana centralnie tak dalej jest.
Nagranie mówi jasno - to była akcja Sienkiewicza, ministra MSWiA.
Oczywiście możesz dalej wierzyć, że deszcz pada.