Wpis z mikrobloga

A pierdzielę te ligę jak i chyba całą grę do tego poe 4.0 lub do Diablo 4.

W ogóle ten crafting mnie nie jara. Chcę zabijać miliony mobów, potem trudnego bossa i dropić fajne itemy(albo i nie) i tak w kółko z nowymi mechanikami i ciekawostkami, a nie bawić się w crafting.

W ogóle da się jeszcze wydropić coś fajnego, co nie jest bazą po crafting i jakimś meta unikatem dla konkretnych buildów?

Zrobiłem większość contentu i jedyne 2 itemy warte ponad 1 exa to taki se amulet i fajny abyss jewel, no i jeszcze flaszkę za 45c.

#pathofexile
  • 8
@ytong1918: Ja też. Nie mam czasu, jest za dużo contentu. Sorry ale dość już mam resetowania całej gry i rozpoczynania od nowa co 3 miechy. 20-30h nowej ligii trzeba poświęcić żeby tylko #!$%@? atlas doprowadzić do używalności. Ta liga to już w ogóle szczyt, jakieś #!$%@? ustawianie ogrodów, łączenie rurek XD Na to mam marnować cenne 1-2h dziennie zamiast na luzie potwory #!$%@?ć? I oczywiście wszystko #!$%@?, połowa rzeczy nie działa
@drzuo Jak chcesz marnować dziennie 1-2h na "ustawianie ogrodów, łączenie rurek"? Chcesz to ustawiać codziennie od nowa czy o co chodzi? Z tego co zauważyłem w grze, to ogród i całą infrastrukturę ustawiasz raz, nic nie znika kolejnego dnia.
Jeśli chodzi o tajemnicze tabelki, to zdecydowana większość modów jest przypisana do danej grupy tak, że intuicyjnie bez patrzenia na poedb jesteś w stanie określić co gdzie jest przypisane.
Bynajmniej =/= przynajmniej ¯_(ツ)_/¯
Jeśli chodzi o tajemnicze tabelki, to zdecydowana większość modów jest przypisana do danej grupy tak, że intuicyjnie bez patrzenia na poedb jesteś w stanie określić co gdzie jest przypisane.


@boa_dupiciel: Niektóre mody są nigdzie nie są przypisane a są np. blokowane przez konkretne grupy z craft modów harvesta. Na reddicie pełno jest tematów, nie wiadomo czy to bug czy tak ma być

Jak chcesz marnować dziennie 1-2h na "ustawianie ogrodów, łączenie
@saif3r: nie winię gry za słabe rng lol. Dla mnie rng to największa zaleta w tego typy grach. Tylko te rng w hns grach powinno być skupione na dropie z mobów/bossów, a nie craftu.

Crafting jako dodatek ok, ale crafting jako podstawa to nie dla mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ytong1918: ja mam nieco inne wrażenia z tej ligi. Fakt faktem, że sam motyw ogrodu jest średni, ale to jaka kontrolę daje nad craftem ułatwiło trochę grę na ssf, także jak dał mnie Craft niech trafia do core, jak trzeba to z ogrodem
@saif3r: Też gram na SSF i tak myślałem. Podczas levelingu nawet fajne opcje były, ale głównie kończyło się na tym że nie miałem nawet itemu żeby je wykorzystać. Ale po skończeniu story wszystko się ucina i samo gówno leci równoznaczne z alchami i chaosami a te lepsze crafty to pewnie gdzieś na t16. Niby naprawiali to ale tak naprawdę #!$%@? i potem znowu naprawiali ale sorry nie mam czasu, są inne
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drzuo: no darmowe chaosy i alty na ssf to chyba dobra rzecz. Mam nieco inne odczucia, wczoraj zrobiłem t16 belfry z elder scarabem, poleciały mi siege axe I spiked gloves. W ogrodzie przy jednej rotacji zrobiłem Axe 380pdps z modem pod bleed I łapy z 90hp i l20 faster attacks. Niby nic wielkiego ale zrobiło mi to spora różnice.