Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały zmanipulowane przez @Boczka. Wierząc w jej przemowy, uwierzyłem że ceny za metr mieszkania deweloperskiego(czyt. kurnik) będzie ciągle będą rosła a jedyna forma godnego życia to własny dom z działką. Kupiłem dom z działką w Krakowie na Bieżanowie za 750 tys zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wkład wymarzonego mieszkania deweloperskiego, które miało mnie kosztować 350 tys(42m^2). Wydałem łącznie 150 tys zł z własnych oszczędności a reszta na kredyt pod korek... Jestem na ten moment z rata 3,5 tys zł, ledwo starcza mi na życie, a miałem żyć godnie. Czeka mnie jeszcze obowiązkowa wymiana pieca wraz z wymiana okien i ociepleniem za minimum 45 tys zł... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć tej manipulantce tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o niej na pw... Będę szykował nagonkę zbiorową, przeciwko tej... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do nagonki tym lepiej...
#nieruchomosci #pasta #bitcoin
  • 7
@corey53 Bardzo współczuję. W związku z tym, że poczuwam się do winy, zainicjowałam koncert charytatywny na Twoją rzecz na stadionie Bieżanowianki. Na ten moment udało mi się otrzymać potwierdzenie występu od światowych gwiazd, m.in. zespołu Wawele. Szczegółów udzielają całodobowo wolontariusze pod numerem 12 000 00 00 oraz osobiście na pętli Nowy Bieżanów P+R i pod Kauflandem. Caritas uruchamia zbiórkę - SMS o treści KURNIK. Trzymaj się, chłopie, robię, co tylko mogę.
Czeka mnie jeszcze obowiązkowa wymiana pieca wraz z wymiana okien i ociepleniem za minimum 45 tys zł...


@corey53: właśnie skosiłem hektar łąki i mogę ci podrzucić, jak je wymieszasz z gnojówką to wyjdzie ekologiczny materiał na ocieplenie chatki i sporo zaoszczędzisz na styropianie