Wpis z mikrobloga

Nie bijcie za użycie tagu #webdev!
Jest tu dużo ekspertów od #www i tworzenia stron internetowych, a ja mam pytanie:

Co myślicie o #webwave, jako narzędziu do tworzenia strony internetowej dla laika niezaznajomionego z kodowaniem? Samo narzędzie jest w mojej ocenie bardzo spoko, intuicyjne, liczne filmy dostępne na yt ułatwiają pracę, ale bardzo ciekawi mnie opinia eksperta od tworzenia www lub osoby, która z tym narzędziem ma do czynienia.

I pytanie do @WebWave, jeśli ktoś z Was tu w ogóle jeszcze przesiaduje: jest jakaś baza adresów www stworzonych w Waszej aplikacji, funkcjonujących na co dzień i możliwych do obejrzenia? Bardzo mnie ciekawi, jak wygląda faktycznie działająca strona oparta na Waszych rozwiązaniach i propozycjach. Szablony widziałem, robią wrażenie, ale ciekawi mnie coś zrobionego przez osobę (nie od Was), która na co dzień ze swojej strony korzysta :)
@jendras sądząc po opisie w wypokowym profilu domyślam się, że Ty chyba możesz być w temacie
  • 6
W WebWave już nie pracuje, ale kontakt z chłopakami nadal mam, rozwijają się nadal bardzo prężnie ;). Wygląd obu kreatorów podobny, ale działają już zupełnie inaczej. WebWave jest dużo łatwiejszy w obsłudze i wszystko sobie stworzysz z gotowych elementów. Webflow jest lepszy jak chcesz coś samodzielnie dokodować.
Przewaga WebWave jest też taka, że mega dobrze działa pomoc, można zadać pytanie na czaciku i szybko wszystkiego się dowiadujesz, mój następca na stanowisku helpdesk
Co do bazy adresów to masz na FB grupę "strony stworzone w WebWave". Jest to o tyle fajne, bo ludzie wrzucają tam swoje stronki a WW tego nie moderują. Możesz więc obejrzeć fajne stronki jak i brzydkie babole posadzone przez ludzi, którzy średnio ogarniają temat. :)