Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile zarabia inżynier w swojej pierwszej pracy po studiach? Dział jakości, dział produkcji #automotive lub #fmcg
Powiedziałem na rozmowie ze chce 3 na rękę co wydaje mi się sprawiedliwe. Rejon to śląskie

#praca #pracbaza #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f04ac1e5a60033c4149f435
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 22
@StanislawAniol: eee tam. Jeszcze nigdy nie widziałam takiej wypłaty, a jakoś żyję. Tylko najlepiej mieszkać ze współlokatorką/współlokatorem. Sporo singli tak robi, nawet jak już skończyli 30 lat.
@Mathas: malutko na start powiedział. W 2018 i 2019 roku większość w pierwszej pracy po magistrze dostawała ponad 3500 na ręke. Ale to magistrzy , zwykły inżynier bez magistra mniej zarobi . To chyba tylko z powodu epidemii te 3000 to dużo . No cóż, w Polsce kończy się dobrobyt jak widać
OP: @Uzytkownik01: We wrześniu obrona magisterki :) No właśnie też tak słyszałem, że dają na start ponad 3500 na rękę, a ile trzeba mieć lat doświadczenia żeby mieć 5 z przodu?
@Mathas: No jasne podam Ci tu nazwe firmy XD Ogólnie większe firmy automotive, korpo. To ile według Ciebie powinien zarabiać na start inż a przyszły mgr inż.?

Dam znać czy mnie wzięli czy nie, aczkolwiek to ze mnie
@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli boisz się z anonimowych podać nazwy firmy i to w pozytywnym charakterze to xD Najpierw wejdź do firmy, dostań te 3k na rękę i wtedy coś mów, bo z perspektywy osoby spoza branży to ja też mogę mówić, że kucharz zarabia 10k na start co ma tyle samo wspólnego z prawda co wasze #!$%@? o 3k na start bez jakiegokolwiek doświadczenia. Siedzę w tej branży od 2 lat właśnie w
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam 2 lata i 6 miesięcy doświadczenia . Zaczynałem 2 stocznia 2018 . Na start dostałem 6000 brutto to było jakoś 4250 netto bo coś mi ucinało za multisporta i pakiet medyczny. Potem po 2 miesiącach zrezygnowałem z tego i miałem 4350 netto. Jestem młodszym administratorem baz danych