Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem za słaby na związki/oraz poniekąd znajomości, z jednej strony czuję się szczęśliwy, i staram się być jak najlepszy dla tej osoby, ale zdarzają się takie kobiety, Które mi robią tym krzywdę, i coś tam rozumieją, ale nie do końca, a ja im za każdym razem wybaczam, że nic się nie stało, a później mam dołek tygodniowy, a następnie gorszy humor.
Nie potrafię skupić się na jednej rzeczy, uczę się programowania. ja do tego potrzebuję spokoju. Kiedy ktoś mi coś pisze, zaczynam się rozpraszać i pisać do takiej osoby ( nawet reszta osób, znajomi ). Zaczyna mnie boleć to że " jestem dobrym człowiekiem " niemal każdy to mi mówi, ehh, jestem debilem... Tak samo z resztą, nie lubię kogoś olewać, przez co łatwo mi znaleźć znajomych, a jak popadam w gorszy stan to ich tracę, i tak w kółko... miałem w pewnym momencie depresję, przez kompleksy ( rodzina ), parę lat zajęło i wyparował mi każdy. Teraz gdy ktoś mi pisze " dawaj na miasto ". Strasznie mnie to rozprasza ;/ Jeszcze ludzie mi zaczynają pisać o swoich problemach z płaczem, jakbym był jakimś psychologiem...W dodatku nie potrafię żyć bez kontaktów spoza mojej rodziny, bo zaczyna mnie to boleć :( Z jednej strony samotność mi nie przeszkadza, a z drugiej jest inaczej. To hamuje mój postęp żeby coś osiągnąć, i zaczynam chodzić do znajomych, mam za wysokie EQ, i nawet w tym głupim internecie to tak odbieram. Poratujcie ;/ lvl19
#pytanie #praca #pracbaza #samotnosc ( a propo rodziny, nie będę może o nich pisać... )

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f04b8405a60033c4149f474
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: "Wszystko ma swoje priorytety". To nie jest "bycie dobrym człowiekiem", tylko brak szacunku do siebie i swojego czasu. Nie szanujesz siebie to inni nie szanują Ciebie (piszą o którejkolwiek godzinie albo z pierdołami, bo Ty zawsze odpiszesz). To nie jest oznaka, że Cię ktoś lubi. Przynajmniej zauważyłeś, że to Cię hamuje.