Wpis z mikrobloga

@proba1: Między innymi tym, że jak zagłosujesz na niego to za 5 lat będziesz miał możliwość zagłosowania na kandydata który będzie Ci odpowiadał poglądami, o ile taki wystartuje. Jeśli wygra ponownie duda to bardzo możliwe że pozostanie Ci jedynie taką opozycja w stylu Jakubiaka.
  • Odpowiedz
Najbardziej żałosne to są osoby od "ee nie będę głosować bo Trzaskowski jest tak samo zły jak duda"


@tomasz-terlecki: przepchali Trzaskowskiego do drugiej tury, a teraz problem haha, nawet mi was nie żal
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki:
1. Wspiera lewicowych faszystów jednocześnie mówiąc że prawicowe ugrupowania należy rozwiązać jednocześnie powołując się na potrzebę różnorodności
2. Słabe zarządzanie warszawą - dziwne akcje w stylu strefy relaksu.
3. Kampania polegająca na upokorzeniu elektoratu drugiej strony.
4. Przyłapany na kłamstwie - choćby kiedy mówił że nie był posłem kiedy głosowano o obniżeniu wieku emerytalnego.
5. Absurdalne obietnice o odcięciu się od PO.
6. Kolejne obietnice socjalne - pis zły bo
  • Odpowiedz
No ciekawe, a teraz może odniesiecie się do pytania? Czekam na listę argumentów dlaczego Trzaskowski jest tak samo zły jak duda i powinienem zostać w domu.


@tomasz-terlecki: Ja nawet mógłbym powiedzieć, że Trzaskowski jest gorszy, bo po prostu się z nim nie zgadzam z chyba wszystkim co wygaduje ¯\_(ツ)_/¯ więc do czego mam przekonywać.
Tutaj jak mam rozumieć celem jest zablokowanie PiSu. Ale być może w zamian za insurekcje platformy której
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: dla mnie nie są tak samo zli raczej tak samo dobrzy :) nie jest tak że się zupełnie niczym nie różnią ale dla mnie te różnice są bez znaczenia tak samo jak dla kraju i ludzi nie siedzących w budżetówce - jedyne na czym mi zależy to chciałbym by moja schorowana mama nie musiała jeszcze przez kilka lat sie bać iść do kościoła że ktoś ją opluje albo zaatakuje przez
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: ale ja nic nie pisałem na Trzaskowskiego typie xD zresztą zaplusowałem twój wpis i glosuję na Czaskowskiego w II turze. Kompletnie odleciałeś.

Czaskowski to dzbanisko tak samo jak dlugopis, ale każdy normalny czlowiek zagosuje na Czaskowskiego aby tfu pis nie miał monopolu na władzę
  • Odpowiedz
Między innymi tym, że jak zagłosujesz na niego to za 5 lat będziesz miał możliwość zagłosowania na kandydata który będzie Ci odpowiadał poglądami, o ile taki wystartuje. Jeśli wygra ponownie duda to bardzo możliwe że pozostanie Ci jedynie taką opozycja w stylu Jakubiaka.


@tomasz-terlecki: 2020 a ktoś podaje argument, że a tfu demokrata Kaczyński zlikwiduje wybory xD
  • Odpowiedz
@Korax:
1. Rozumiem że chodzi o słynne "szkolenia antify" które były w rzeczywistości szkoleniem jak nie angażować się w przemoc, jak radzić sobie z nienawiścią, hejtem w sytuacjach protestów, a także unikać ataków ze strony agresywnych grup. Które organizacje prawicowe niby chce rozwiązać? To że nie chce w Warszawie na marszu niepodległości włoskich faszystów czczących Mussoliniego, którzy są oficjalnie zapraszani jako goście honorowi to chyba dobra postawa, prawda?
2. No
  • Odpowiedz
@Apogryw: To wypisz powody dla których uważasz go za gorszego, jeśli nie jesteś w stanie to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiać, bo to oznacza, że nie kierujesz się rozumiem a emocjami.
  • Odpowiedz
moja schorowana mama nie musiała jeszcze przez kilka lat sie bać iść do kościoła że ktoś ją opluje albo zaatakuje przez bolszeiwcka propagandę lub pompowanie antify i innych bolszewikó


@ArpeggiaVibration: To zabawne, bo takie rzeczy nie dzieją się Polsce, a wiesz się za to zdarza? Dokładanie to samo co opisałeś dotyczy osób homoseksualnycych, które są atakowane i wyszydzane właśnie, do czego przykłada się sam prezydent szczując nimi innych, ale jakoś to
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki Zdarzają się ale narazie do przypadkowych kapłanów a nie do wiernych. Niszczenie kościołów też jeszcze w granicach kilka na miesiąc średnio rocznie ale już profanacje są na porządku dziennym od dawna. Dlatego jak jeszcze przez 5 lat nie będzie plenego grudnia 1917 to spoko - mi pasuje. Potem sobie możecie rozpieprzyc kraj demokratycznie do końca i wprowadzić swój idealny kraj rad jeżeli w ogóle będzie jeszcze istniał
  • Odpowiedz
To wypisz powody dla których uważasz go za gorszego, jeśli nie jesteś w stanie to sorry, ale nie mamy o czym rozmawiać, bo to oznacza, że nie kierujesz się rozumiem a emocjami.


@tomasz-terlecki: Wybacz, ale widziałem odpowiedzi do użytkownika Korex i myślę, że to nie ma sensu
  • Odpowiedz