Wpis z mikrobloga

Triban 520 na niepełnej 105tce z tarczami za 3500 czy Van Rysel na pełnej 105 ze szczękami za 4200? Byłaby to moja pierwsza szosa współczesna. Oczywiście że 105 w mojej sytuacji to #wiecejsprzetuniztalentu ale pytam o ten wyższy model bo jak już bekam te 3,5k to mogę dołożyć i kupić coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo nie ukrywam, że nie będzie mi sie chciało bawić w sprzedawanie, chce kupić i mieć na dłużej a nie przyoszczędzić śmieszny hajs i potem myśleć o upgradach. A może Sensa w tym budżecie, też full 105 i szczęka?

#szosa #wykoptribanclub
  • 12
@suszonepomidory: Jakby miały być szczęki to przydałaby się hydraulika do tego. Tak to nie ma sensu wiekszego. Zależy też gdzie mieszkasz, bo jak w wiekszości górki to się tarcze przydadzą, a jak płasko to zbędny balast. Sensa ma przynajmniej wewnętrzne prowadzenie linek i kosztuje niecałe 4k.
@suszonepomidory: Lepiej sprawdź specyfikację bo to na kolach 650B he he czyli rower wyebany w kosmos. xD

btw. Hamulce szczękowe jak masz obawy są doskonałe, dobrze dobrane klocki i rower dęba staje.