Wpis z mikrobloga

@potatolot: Żadne płatne trolle tylko 5 lat kiepskiej prezydentury. Nie jesteśmy starymi babami ani biednymi rodzinami z dziećmi aby być wdzięczni za sam fakt że Duda nam coś "dał". Niedotrzymane obietnice i uległość wobec rządu spowodowała to że zostałby zaminusowany za cokolwiek by nie napisał. No chyba że zrobiłby niesamowitego fikołka z tłumaczeniem czemu nie ma wyższej kwoty wolnej od podatku. To ama było skazane na porażkę i dziwie się że
@Madoxxx zgadzam się, kiepska. Jednak wolę to niż powtórkę z PO, Czaskowski dla mnie nie ma nic do zaoferowania oprócz powtarzanego w kółko "rząd jest do dupy". Do tego prawdopodobnie zablokuje rząd na jakiś czas ciągłymi vetami, co może jeszcze bardziej spieprzyć sytuację.
W tych wyborach nie ma już dobrego kandydata.
@potatolot jeśli masz wątpliwości obejrzyj sobie wiadomości TVP i zastanów się czy zgadzasz się na niszczenie osób niewygodnych partii :) jeśli tak głosuj śmiało na długopis
@qbamatus od lat TVP i TVN rzucają w siebie błotem i atakują swoich przeciwników. Teraz jest moda na TVP, kilka lat temu to samo mówili o TVN.
Chcesz znać prawdę? Nie oglądaj TV.
@potatolot: Blokowanie kiepskiego rządu to dla mnie wystarczający powód do głosowania :T Nie głosowałem na Trzaskowskiego w pierwszej turze, ale w drugiej jest dla mnie mniejszym złem. Wedle konstytucji prezydent powinien być niezależny, a jak nie mogę mieć całkowicie niezależnego prezydenta to niech chociaż będzie niezależny od obecnej władzy. PO nie ma szans na wygranie wyborów w najbliższym czasie więc będzie musiało robić szeroką koalicje. W międzyczasie może pojawić się jakaś