Wpis z mikrobloga

Andrzej Duda nie tylko nie pisał osobiście komentarzy, ale wszystko wskazuje na to że nawet ich nie dyktował.

Spójrzcie na screena.

Między jedną odpowiedzią a drugą jest minuta różnicy, sprawdziłem i aby wyraźnie, nie brzmiąc jak katarynka, na głos przeczytać tamto pytanie to potrzeba mniej więcej 10 sekund.
Więc czy chcecie mi powiedzieć że prezydent w 50 sekund był w stanie udzielić tak długiej odpowiedzi? I to nie licząc czasu na moment zastanowienia się.
Ale to nie koniec, bo poza podyktowaniem odpowiedzi trzeba również ją napisać, odpowiedź składa się ze 140 wyrazów, wg strony livechat.com:

The average person types between 38 and 40 words per minute (WPM), what translates into between 190 and 200 characters per minute (CPM). However, professional typists type a lot faster — on average between 65 and 75 WPM


To oznacza że w sztabie Andrzeja Dudy mamy prawdziwych mistrzów pisania na czas.

#prezydenckieama2020 #afera #neuropa #ama #wybory #oszukujo #polityka
t.....i - Andrzej Duda nie tylko nie pisał osobiście komentarzy, ale wszystko wskazuj...

źródło: comment_1594286219sKhM1ZgHcyNedeVhqEyo2M.jpg

Pobierz
  • 21
@tomasz-terlecki: Przesadzasz jak nic. Rozumiem jakby go tam nawet nie było, ale widać na zdjęciu że siedzi, więc pewnie rozmawiają, oni mu czytają pytania, PAD odpowiada a sztab pisze ładnie ubierając to w słowa. Może nie jest to wymarzone dla wykopków rozwiązanie, ale jeśli chce się odpowiedzieć na jak największą liczbę pytań, to chyba najlepsze. A to na ile faktycznie odpowiedzieli to już swoją drogą.
Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie,
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie
Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy
I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy
Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem!
Jak mnie dziecko do zdrowia powróciłaś cudem,
(Gdy od płaczącej matki pod Twoją opiekę
Ofiarowany, martwą podniosłem powiekę
I zaraz