Wpis z mikrobloga

@alteron: Ja na drodze do pracy mam właśnie podobnego zajebistego DDRa. Nie dość, że leci przez dojazdy do posesji, to jeszcze jest tam tartak i i imbecyle tam notorycznie parkują. Ścieżka jest oddzielona od jezdni jakimiś wystającymi elementami (nie wiem jak się to nazywa, a w Google Maps są stare zdjęcia), także jak zaparkują na całej szerokości to nawet nie ma jak ich ominąć. A jak zaparkują, tak żeby był jakiś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@alteron: pozdrowienia z Częstochowy, nie wiem czy widać ale w ramach bonus punktów pan utrudnia wjazd na parking dla klientów na którym powinien był stać, ale miałby #!$%@? za daleko po pelargonie + notorycznie kurierzy #!$%@?ą po chodniku i DDR oddzielonymi pasem #!$%@? zieleni, bo też mają daleko i "nie mają jak zaparkować" xD
Pobierz mozgogrdyczka - @alteron: pozdrowienia z Częstochowy, nie wiem czy widać ale w ramach...
źródło: comment_1594305400T7FfDGDrqY1P8TVVbHQTAU.jpg
@liberte2137: mam rozumieć że jak tobie jakiś pojazd blokuje drogę to ty wysiadasz z auta przepychasz po poboczu albo chodniku z myślą trzeba żyć z ludźmi. Czemu mam żyć z ludźmi którzy mają mnie w dupie. To ja też mam ich w dupie, jakby mi chociaż zostawił miejsca żebym przejechał, pewnie bym pokręcił głową i pojechał dalej, a skoro koleś mi robi na złość i jeszcze mnie wyśmiewają majstry z budowy