Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/5595761/skandaliczne-wyniki-kontroli-wiekszosc-restauracji-oszukuje-klientow/

Skandaliczne wyniki kontroli. Większość restauracji oszukuje klientów


Restauracje oszukują swoich gości na masową skalę. Alarmujące wyniki kontroli. Jest naprawdę bardzo źle. Inspekcja > Handlowa nie zostawia suchej nitki na restauracjach.

Z raportu Inspekcji Handlowej wynika, że restauracje kłamią na masową skalę. Nieprawidłowości wykryto w aż 87 proc. lokali, do których zajrzeli inspektorzy. Co jest najczęściej popełnianym grzechem? Okazuje się, że porcje są w rzeczywistości o wiele mniejsze niż restauratorzy deklarują w menu, fałszowane są także składy finalnych produktów - zamawiając kebab z baraniny otrzymujemy pitę z... kurczakiem i wołowiną. Restauracje oszczędzają także na jakości.


jedynym słusznym wolnorynkowym rozwiązaniem jest


#korwin #neuropa #wolnyrynek #libertarianizm #gastronomia #jedzenie #antykapitalizm
  • 29
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: dobrym argumentem za akapem jest to, że nikt ci nie broni mieszkać w enklawie dobrowolnie przestrzegającej innych ideologicznych dogmatów.

ja rozumiem, że bardzo chcesz podawać przykłady spółek istniejących w korporacjonizmie zamiast wolnym rynku jako patologii wolnego rynku, ale ja mam to w dupie, bo mój libertarianizm jest deontologiczny a nie konsekwencjalistyczny. nawet jeśli centralne planowanie w jakimś spekcie byłoby bardziej wydajne od anarchii wolnego rynku, to wolność jednostki dalej jest
  • Odpowiedz
Brytyjska Kompania Wschodnio-Indyjska mówi dzień dobry


@RandomowyMetal:

Działalność kompanii zapoczątkowała królowa angielska Elżbieta I, nadając jej przywilej monopolu handlowego z Indiami Wschodnimi


no akap w męski narząd płciowy
  • Odpowiedz