Wpis z mikrobloga

No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy związane z polityką w naszym kraju. Kolejna komisja obstawiona. Polecam ten stan. Będę uważnie patrzyć wszystkim na rączki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możecie się jeszcze zgłaszać na mężów zaufania w całej Polsce, wystarczy, że zadzwonicie do lokalnego biura wyborczego danego kandydata. Formalności to całe 3 minuty. Ja nie chcę w tym kraju takiego bezczelnego prania mózgów ludziom starszym czy gorzej wykształconym, aby byli bezmyślnymi głosodawaczami dla kogokolwiek.

#polityka #wybory #bekazpisu #tvpis
Pobierz anonimowyzpl - No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy...
źródło: comment_1594317309IqO4qWjwzGA79A5TkgaWn3.jpg
  • 65
@dildo-vaggins: super, bardzo się cieszę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sheeple: wolę być osobą niezależną nadzorującą niż osobą, która miałaby realnie uczestniczyć w procesie zliczania głosów. Widzę tutaj znaczą różnicę w obiektywności nadzoru.
@matrioshq: mnie również ale cóż trzeba się angażować i tyle.
@hamskloss: w takim razie nie słyszałeś z pewnością o tym jakie cuda potrafili robić członkowie komisji na wsiach, gdzie nawet cała
@anonimowyzpl: nie słyszałem, siedziałem w komisjach w miasteczku w Polsce powiatowej i na wsi i każdy miał takie same podejście. Tam jest ~10 osób i nikomu się nie chce przewalać (ale nie mówię, że gdzieś tam w Polsce się nie zdarza). Byłeś już kiedyś mężem?