Wpis z mikrobloga

No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy związane z polityką w naszym kraju. Kolejna komisja obstawiona. Polecam ten stan. Będę uważnie patrzyć wszystkim na rączki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Możecie się jeszcze zgłaszać na mężów zaufania w całej Polsce, wystarczy, że zadzwonicie do lokalnego biura wyborczego danego kandydata. Formalności to całe 3 minuty. Ja nie chcę w tym kraju takiego bezczelnego prania mózgów ludziom starszym czy gorzej wykształconym, aby byli bezmyślnymi głosodawaczami dla kogokolwiek.

#polityka #wybory #bekazpisu #tvpis
anonimowyzpl - No Mirki, pierwszy raz w życiu zaangażowałem się w jakiekolwiek sprawy...

źródło: comment_1594317309IqO4qWjwzGA79A5TkgaWn3.jpg

Pobierz
  • 65
@bomba4: mąż zaufania nie bardzo ma jak przedłużać cokolwiek bo nie wolno mu niczego liczyć może tylko obserwować i prosić przewodniczącego o jakieś działania np. przeliczenie kart w jego obecności itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonimowyzpl: chodzi o właśnie przeliczenie jeszcze raz. Ja jako przewodniczący, jak zaliczam to co mi podali poszczególni i widzę że się zgadza, to wiem że nikt walka nie zrobił. Zresztą przeważnie są znane mi osoby

@wk26t: zgłaszasz się i tyle. Wypisują ci pełnomocnictwo. Mogą to zrobić nawet w dzień wyborów
@wk26t: bez trudu. Dzwonisz do lokalnego biura kandydata/partii i mówisz, że chcesz zostać mężem zaufania np. w tym rejonie (blisko domu na przykład) i szukają Ci nieobstawionej komisji. Jedziesz do biura wypełniasz dwa kwity i dostajesz papiery, które pozwalają Ci kontrolować wyznaczoną komisję. Ogarnąłem to dziś w godzinę od zadzwonienia, przez dojazd do biura PO, wypełnienie kwitów i wyjście. Żadna filozofia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)