Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #przegryw #spermiarze

Znalazłem na Twitchu małolatę, obecnie 17, ale z racji tego, że ja sporo starszy, to tym dla mnie właśnie jest. Uroda ok, a reszta w sumie standard. Ogólnie nie oglądam kobiet, raptem kilka kanałów osób, które nie świecą cyckami, mają wyżej ustawioną kamerę i prezentują jakieś treści, a z racji tego, że sporo widziałem w tym serwisie, to wiedziałem, że i tym razem nie będzie inaczej. Musiałem oczywiście poświęcić trochę czasu na obserwację, ale teraz, w chwili obecnej mogę zdać relację, która nie jest niczym odkrywczym, dla mnie kabaret dosłownie. Donate'y ustawione na cele najróżniejsze i to jest kwintesencja tej wiadomości, to na czym się skupiłem. Po to w sumie tam wchodziłem, sprawdzać jak zmienia się pasek zapełnienia wysłanych pieniążków, kwoty, kto i kiedy. Twitch, internet ogólnie to idealnie miejsce do prowadzenia jakichś badań. Spermiarze dają jakiejś dziewczynie pieniądze, za to, iż z nimi rozmawia, wypowie ich nick, zagra z nimi, czy cokolwiek. A teraz jeszcze, dziś, przedłużany stream 2 zł za 1 minutę i hajs leci. Jak nisko trzeba upaść żeby tak wydawać złotówki? Wynosicie je na piedestały, rozpieszczacie, nie macie żadnych oczekiwań, robicie z siebie pośmiewisko, z resztą na wykopie jest podobnie, laska napisze: "haha, zesrałam się" 500 plusów, a niebieski "idę się #!$%@?ć" i odpowiedź w stylu "no to hop i nara". Tutaj też przeprowadzałem obserwację i w sumie wiele osób to zauważyło i wie jak jest, ale to jest tak ciekawe zjawisko i nie da się bez tego przejść obojętnie. Jakiś czas temu robiła stream'a na plaży z jakimś małolatem, szczerze powiedziawszy bez makijażu nie poznałem. Szkoda mi szczerze powiedziawszy tych stulejarzy, którzy muszą płacić, żeby z płcią przeciwną porozmawiać i prześcigają się w adoracji, obietnicach i innych, po co? Czy wam się wydaje, że ktoś taki będzie dobrym partnerem do związku, czy czegokolwiek na przyszłość, kiedy od małego jest rozpieszczany prezentami, za sam fakt istnienia? Nic dziwnego, że tyle księżniczek jest samych po 30, bo nie mogą sobie nikogo znaleźć, skoro przez całe życie były tak traktowane, nie dając nic w zamian. Po jakimś czasie przychodzi zmierzyć się z rzeczywistością, która jest brutalna. To jest znajomość na raz, albo coś co przypomina sponsoring, lepsza roksa.

No i żeby nie było, niech sobie zarabia na frajerach pieniążki i niech oni wydają, nie zakazuje im, nie zabraniam. Nigdy mnie to nie przestanie zadziwiać. Żebyście potem nie mieli pretensji, za ileś tam rak, że rak was zaatakował, skoro sami tego raka karmicie. Pozdrawiam serdecznie i nie dajcie się ruchać na hajs, bo uczucia, bliskość i wszelkie inne relacje nie powinny być przeliczane na dobra materialne. Nie tędy droga.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f077dbb0494883b11f22cda
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[==============..........................] 36% (85zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 2