Wpis z mikrobloga

@Prychacz: sam strzelam z HE w działach wysokiego kalibru, czasem nie ma innego wyjścia. I kocham dzbanów co wyzywają za korzystanie z mechaniki gry ¯\_(ツ)_/¯ na 705A jestem załadowany w większości goldem i HE
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: No nie wiem, skoro na początku bitwy #!$%@?ą się na ciebie cztery zwierzęta wyładowane po dach z HE, a do tego dochodzą dwie arty srające HE z końca mapy to chyba jest coś nie tak z tymi pociskami. Amunicja która nie wymaga umiejętności, wystarczy strzelić w obrys czołgu, w #!$%@? zbalansowane XD
  • Odpowiedz
@Prychacz: Hmm... pomyślmy:
- Dwóch kolesi w czołgach z przegiętym pancerzem, grających hull down i będących przez to nie do ugryzienia nawet na złocie, trzyma całą flankę.
- Ludzie znajdują prosty sposób na takich chojraków, waląc heheszkami z dużych kalibrów.
- Kwik, bo nie ma balansu.

Zdradzę ci teraz sekretną technikę:

  • Odpowiedz
@teh_m: Szczególnie z artą tak zrobię, problem w tym, że nie trzeba mieć twardego czołgu żeby doświadczyć heheszkowego #!$%@?. Większość bitew na 10 tierach to goście strzelający z E4 i 60TP z samych HE niezależnie od sytuacji i czołgu przeciwnika. Z tego co zauważam to HE w każdej sytuacji bronią głównie słabi gracze którzy płaczą o golda bo według nich APCR i HEATami nie trzeba celować, a HE to amunicja która
  • Odpowiedz
@pavlo0: Ładujesz HEATy w przód i tyle, eboli nie ma XD

Pancerz eboli jest przereklamowany dopóki nie podniesiesz kadłuba, ale jak podniesiesz kadłub to już strzelać nie możesz. Pancerz tego czołgu to nie jest żadna filozofia, masz heata 340 peny robisz ją jak chcesz, jesteś wyżej więc znowu robisz ją jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A takie E4 z APCR to ma praktycznie autopenetrację w kadłub,
  • Odpowiedz
Szczególnie z artą tak zrobię


@Prychacz: Jak stoisz jak #!$%@? i dajesz się spotować i klepać, to miej pretensje tylko do siebie. Zdradzę ci kolejną tajemnicę:

  • Odpowiedz
@Bioenergoterapeuta: Nie odbił się, bo go obserwowałem. Najniższy roll miał 302, pozostałych już nie pamiętam. Potem próbował uciekać za kamień na przeładowanie, ale z 277 szans wielkich w ganianego nie miał.
  • Odpowiedz
@teh_m: Na wylosowanie obrażeń z zakresu +/- od 12,5 do 25% jest 33,3%. Tu bierzemy pod uwagę dolne widełki, dla uproszczenia obliczeń przyjmijmy te 17% szans na rolle poniżej 350. Wg tego co napisałeś średni roll typa wyniósł w zaokrągloniu 312. Czyli można założyć, że rolle były z zakresu 300-325 (dla jeszcze większego uproszczenia obliczeń). Szansa na jeden taki roll to 8,5%. Cztery takie rolle to jakieś 0,005% ale mogę się
  • Odpowiedz
@Bioenergoterapeuta: WoT jest mistrzem w generowaniu takich nieprawdopodobnych, ale możliwych sytuacji. Wczoraj np. grałem AMX 30 - Chciałem dobić Ob 140, ale pocisk zrykoszetował i trafił wycofującego się za górkę IS7. Nawet nie próbuję tego ogarnąć rozumem.
  • Odpowiedz