Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #samochody #kupnosamochodu
Mirki i mirabelki które siedzą mocniej w motoryzacji proszę o podpowiedź. Przymierzam się do zakupu używanego samochodu, budżet 20 000 cebulionów + konieczne pozakupowe inwestycje. Coś z silnikiem od 1.6 w górę. Przeznaczenie, codzienne dojazdy do pracy, około 50km oraz wypady rodzinne i wakacyjne, dla rodziny 2+1. Do tej pory użytkowałem głównie samochody z LPG ale otwarty jestem na propozycje wszelkie :) ekonomia szeroko pojętą użytkowania ma duże znaczenie :)
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soadfan: rozważałem właśnie tą opcję, nigdy nie miałem diesla i tylko tutaj się waham... Ojciec mi odradza bo diesel to większe koszty eksploatacyjne, za to ja łamie się na myśl o kolejnym aucie z gazem, do tej pory co chwilę z nim jakieś problemy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bazar5: te silniki diesla są mega dobre. Jedynie koszt większy jest przy zakupie płynu do fap. Z kolei benzyna, którą ja posiadam ma hydrauliczne popychacze zaworowe - odchodzi Ci konieczność regulacji mając LPG. Ja mam właśnie c4 grand picasso 2.0 benzyna. Nalatane 320000. Bardzo lubię to auto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bazar5: fiat croma, silniki JTD super sprawdzone, benzyny też nie gorsze + części w dobrych cenach, do 20tys kupisz lalkę.. duży bagażnik i bardzo mocno powiązany częściami z oplem Vectra tylko najczęściej są w dużo lepszym stanie