Wpis z mikrobloga

@crazykokos: z założenia w wyborach powszechnych powinny być równe szanse oddania głosu dla wszystkich obywateli. Tutaj zrobiliśmy przywilej dla pewnych grup społecznych, których głos, opierając się na danych statystycznych można przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem. W związku z tym można stwierdzic ze została złamana zasada równosci w wyborach, w dostępie do głosowania. To nie jest kolejka do apteki, w kolejce do urny wyborczej wszyscy są równi, czy Ci się to podoba, czy
@ni-hu-ja: No właśnie mi się nie podoba. Bo w ciąży nie wolno długo stać. Bo starsze schorowane osoby nie powinny się męczyć. Ja jak postoje dwie godziny to absolutnie nic mi się nie stanie. Podoba mi się ten SMS, to poinformowanie każdego o tej zasadzie. Mogę być spokojna, ze moi dziadkowie - mocno schorowani, problemy z kręgosłupem, noga, rwą kulszowa itd. będą mogli oddać głos poza kolejka z pełna godnością a
Mi to nie przeszkadza. Nawet miło ze przypominają o kulturze zeby nie było zamieszania i sebki się nie burzyly, ze trzeba kogoś przepuścić. Organizacja będzie lepsza kiedy wszystko jest jasne. Mogliby wysyłać tez o niedzielach handlowych te smsy


@crazykokos: stwierdzenie takie jak Twoje, że Tobie to nie przeszkadza, jest bardzo niebezpieczne gdyż z każdym działaniem władz na które obywatele reagują podobnie do Ciebie, powoli otwiera się furtka do kolejnych bardziej bezprawnych
@ni-hu-ja: No właśnie mi się nie podoba. Bo w ciąży nie wolno długo stać. Bo starsze schorowane osoby nie powinny się męczyć. Ja jak postoje dwie godziny to absolutnie nic mi się nie stanie. Podoba mi się ten SMS, to poinformowanie każdego o tej zasadzie. Mogę być spokojna, ze moi dziadkowie - mocno schorowani, problemy z kręgosłupem, noga, rwą kulszowa itd. będą mogli oddać głos poza kolejka z pełna godnością a