Wpis z mikrobloga

@wioseneczka: Fabryki powinny należeć do pracowników, to pracownicy powinni być przedsiębiorcami, powinni zarządzać fabrykami jak i samym zyskiem. Wyprodukowany produkt powinien być sprzedawany nie po cenie rynkowej, lecz po cenie zależnej od tego jak dużo pracy zostało włożonej w wyprodukowanie danego dobra.
  • Odpowiedz
@wioseneczka: W PL stabilnie, beton umyslowy. Jak ktos nie chce cale zycie #!$%@? na cudzy rachunek to jest tym najgorszym. Zlem ktore odbiera Polakom szanse na godne zycie! Szkoda tylko, ze wiekszosc tych matolow bez ambicji nie rozumie, ze to dzieki nim ma w ogole jakakolwiek prace (o ile ja ma). Nawet wlasciciele wszelkiej masci januszexow sa wiecej warci niz te darmozjady. Bo tych chociaz zweryfikuje rynek, a socjalu patoli niestety
  • Odpowiedz
rok 2020 p0lacy dalej mentalnie w prl-u


@0x686578: poważnie tego wcześniej nie widziałeś? Myślisz, że kto zaczął merytorykę o zgniłym, upadającym zachodzie który zazdrości nam wartości, historii i dobrobytu? Przecież w tym #!$%@? uprawianym przez *** brakuje jedynie wielkiego radzieckiego brata który broni nas przed zachodnim zepsuciem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niby tak każdy jedzie po robotnikach czy prostych pracownikach ale serio mam do nich większy szacunek niż do typowej madki czy wyborcy wiadomo kogo który nie pracuje i tylko ciągnie pieniądze z mopsow. Ha tfu

I fakt, klasa niższa statystycznie ich bardziej popiersi ale to nie jest reguła - znam małe grono osób z tego środowiska gdzie powtarzał się komentarz w stylu "mogą mi nie dawać ale niech mi nie zabierają bo
  • Odpowiedz