Wpis z mikrobloga

@GoblinZawadiaka: @Budo:

To take custody or possession of a person as security for performance against a treaty, a pledge, or a demand, especially now an extra-legal demand; to take as hostage.


To dotyczy każdego przejawu szantażu/terroryzmu. Tak jak na przykład "zbanuj x albo idę trollować" albo klasycznego "mid or troll".
@Elec: to normal draft był? Właśnie mnie to zastanawia, że na normalkach ludzie tak spinają o bany i picki, gdy ktoś np. chce zagrać jakąś postacią albo rolą pierwszy raz i się pouczyć, to wlatują tacy spoceńcy i wyzywają xDDDD szczerze mówiąc na normalach jest więcej spiny i hejtu niż na rankedach
@Arveit: Ranked. Na szczęście ktoś dodgował. Ja akurat na draftach mam lepsze doświadczenia niż w silwerze. I wiem, że nie #niepopularnaopinia mocno, ale wg mnie od uczenia się są blindy a drafty to już poziom wyżej i zwyczajnie nie wypada grać nie mając pojęcia o postaci. Oczywiście jest też różnica pomiędzy tym jak pierwszy raz postacią będę grał ja a jak będzie to robił jakiś diament, ale to już osobna kwestia.