Wpis z mikrobloga

@Tasde: @AtoMan: a to PiS nie dał swoich pieniędzy?Jak to, dlaczego? To jakieś kłamstwa, pieniądze nie mogą pochodzić z wprowadzenia JPK, to przecież PiS załatał dziury i ukarał przestępców wyłudzających VATy
  • Odpowiedz
@Anien: jeszcze dodam, że obrażając ludzi językiem niczym z rynsztoka, pokazujesz jedynie, że jesteś zwykłym zakompleksionym prostakiem, który ma się za lepszego od innych bo zagłosował na danego kandydata, typowy wykopek, co wydaje mu się, że wszystkie rozumy pozjadał i stoi na szczycie piramidy intelektualnej i jeszcze to:

Zawsze wiedziałem, że fizyka na polibudzie jest dla debili xD


nadawałbyś się do pisu bo chamstwem i pyszałkowatością im nie odstajesz
  • Odpowiedz
@Anien: to i poziom intelektualny wsi i poziom intelektualny miast pozostawia wiele do życzenia skoro wybór jest pomiędzy antypolakiem a antypolakiem a ludzie się kłócą którego antypolala wybrać. Dlatego wyjazd najlepszą opcją bo to jest nie do odratowania.
  • Odpowiedz
@Anien: jestem ze wsi i głosowałem na Trzaskowskiego. Czuje się dziwnie, kiedy 70% w około ciebie chcę Dudy. Na szczęście pozostałe 30% nie chce
  • Odpowiedz
@AtoMan: 99% warszawiaków to wsioki w drugim albo trzecim pokoleniu. Praktycznie każdy ma jakąś rodzinę na wsi na Facebooku. Widzą jaki festiwal #!$%@? tam się odbywa. Przez 25 lat nic nie mieli. PiS doszedł do władzy i w końcu nie są żebrakami. Teraz wchodzą na FB i widzą jak ich się wyzywa. Będą głosować na kogoś innego?
  • Odpowiedz