Wpis z mikrobloga

@suchy06 przecież przy tym co się przewidywało (niektórzy twierdzili że 90% bosaka popłynie do Dudy) to wyniki w których jest u niego prawie remis(mniej niż 52-48 na korzyść AD wśród wyborców bosaka KTÓRZY ODDALI WAŻNY GŁOS W DRUGIEJ TURZE) co przelozylo się w teorii maksymalnie na 50 tys nowych głosów na Dudę. To jest żadnej wpływ mimo wszystko . Gamechangerem są nowi wyborcy moim zdaniem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian-stefan: @Ronin69: Ok. 40% i tak przechyla szalę. Nie ważne kto był w drugiej turze. Ważne, aby zatrzymać pis. W interesie konfederacji była przegrana dudy, aby w sejmie być czymś innym niż tłem. Ale 40% wyborców konfederacji tego nie rozumie. W innym przypadku nigdy bym nie zagłosował na po.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian-stefan: Kończąc mój wywód to gdyby wyborcy Bosaka poszli w ślady pozostałych kandydatów i tylko 15% zagłosowali przeciw dudzie to byśmy o czymś innym teraz rozmawiali. Takie rozkład głosów w ogóle by mnie nie dziwił, a teraz już nie chcę być z takimi wyborcami utożsamiany. Tym czasem czekamy do jutra na ostateczne wyniki. Pozdrawiam.