Wpis z mikrobloga

Możecie się śmiać z tych tekstów, że niektórzy z #neuropa nie zagłosują na konfederację w przyszłości ale to najzwyklejsza prawda. Masa osób, które wyzywacie od lewaków głosowała pewnie na konfederację tak jak ja, bo przede wszystkim interesują ich poglądy gospodarcze i liberalne.

Ostatni raz dostali mój głos w wyborach do sejmu. Nie wspierając przeciwnika dudy, pokazali co ich interesuje, walka z gejami i nic więcej, Polska jest nieistotna. Zresztą odkąd weszli do sejmu już odpuścili pozory. Tak samo jak PiS nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością, tak samo konfederacja nie ma nic wspólnego z wolnością i wolnym rynkiem.

#4konsery #konfederacja #wybory
  • 8
@Murasame: No generalnie partie korwina zawsze były konserwatywne ale można było tam się jeszcze upierać, że "gospodarka ważniejsza" bo tak były rozłożone akcenty. Natomiast potem zaczęli skręcać w oszołomstwo typu antyszczepionkowcy, a gwoździem do trumny było połączenie się z narodowcami. Nie wiem czego się można było spodziewać, przecież każdy wie jacy są narodowcy. Nie trzeba było czekać tyle czasu aby wiedzieć, że projekt konfederacja to jakaś pomyłka - z punktu widzenia
@Murasame: oddałem głos na Trzaskowskiego w drugiej turze i to jedyne na co mogą liczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) 60% Konfederacji, blisko 50% wyborców Bosaka zagłosowało za Trzaskowskim. Ja jestem zadowolony. Tak obstawiałem ;)