Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny: i to jest najbardziej przykre naszemu społeczeństwu można w mordę napluc a ono powie ze deszcz pada - wały jakie odwala ten rząd jak i poprzedni to byłoby nie do pomyślenia np. W Finlandii czy Niderlandach
Najgorzej że Państwo ma po swojej stronie milicję i prokuratorów

@RafiRK: tak, ale obie strony za wszelką cenę będą szukać winnych 51/49 kosztem merytorycznej dyskusji imho
@ColdMary6100 Nie wiem sam co będzie i czy za kolejne 5 lat będzie jeszcze można normalnie wybrać prezydenta. Jedyna nadzieja w tym, że kryzys i recesja utrudni rządowi dalszy demontaż państwa wg własnego widzimisię, a może nawet zmusi do ograniczenia socjalu. Ciekawe co obetną po nowelizacji budżetu, bo na pewno jakieś cięcia będą.
Do tych pożytecznych idiotow którzy już mapy pokazują i wykresy kto głosował że wsi a kto z miasta, brawo właśnie o to chodzi dzielcie społeczeństwo dalej


@ColdMary6100: Głupie. To nie my dzielimy - to PIS podzielił. Ja nie mam zamiaru identyfikować się z kretynami po podstawówce bez jakichkolwiek ambicji życiowych, którym w PRLu było dobrze, bo żarli gówno, ale przynajmniej somsiad też żarł gówno.