Wpis z mikrobloga

@finchharold: choćby nawet Korwin miał być kandydatem w drugiej turze to bym na niego głosował, ktokolwiek kto by zdelegalizował masową manipulacje i ogłupianie obywateli przez TVP.
  • Odpowiedz
@finchharold: Trzaskowski nie miał alternatywy, socjal jest jak ciężkie narkotyki, ciężko odwyknąć od dostawania "pieniędzy od rządu".

Znacząca większość społeczności polskiej jest pozytywnie nastawiona do socjalu, problem w tym że większość z nich nie wie skąd te pieniądze pochodzą...

@unnamed_soldier: nie chwalę się, jest mi zwyczajnie smutno i nie chcem marnować swojego czasu i samopoczucia na coś co mnie ciągle rozczarowuje. Młodzi robią naprawdę kawał świetnej roboty i jestem z
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: wtedy wyślę maila do jego przełożonego żeby jednak przemyślał swoją decyzję.

@Somsiad-z-prawej: władza w rękach wykopów, od ponad dekady mieszkam poza Polską, z tego co słyszałem od wielu, Polacy na obczyźnie nie powinni mieć prawa głosu, więc idę wam tylko na rękę.
  • Odpowiedz
@Greensy: Tak serio jak planujesz to zrobić to zdaj relację bo podobno nie jest to takie łatwe. Nawet Norwegia pozwala na przyjęcie norweskiego obywatelstwa bez rezygnacji z polskiej przez nasze procedury oraz brak możliwości odwołania.
  • Odpowiedz
@unnamed_soldier: życzę tobie tego samego.

@SpaceMonkey: dam znać, obywatelstwo holenderskie mam od dawna i od dawna także czuje się bardziej holendrem niż polakiem, jedynie dzielę się informacjami z Polski z innymi Holendrami jako ciekawostki.
  • Odpowiedz
na oficjalną królową Polski i konstytucyjnym nakazem sprawdzania czy ojciec adopcyjny przypadkiem nie sypia z innym facetem xD


@Greensy: Da rade się zrzec, nie mając innego obywatelstwa?
  • Odpowiedz