Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FunnyLogin: Niby tak, ale równie dobrze może zabić jakiś losowy zakrzep, który powstanie np. wskutek siedzenia w samolocie. Oczywiście tętniaki to #!$%@?, ale trzeba żyć mimo wszystko bez strachu przed nimi.
Chyba ogólnie tętniak występuje u maks 1% społeczeństwa a pęka ich mała część. Są rzeczy, które z większym prawdopodobieństwem mogą was zabić. Dlatego trzeba żyć każdym dniem. Pozdrawiam.


@FearFactory: #!$%@?, dlaczego akurat w tym 1% musiał być mój przyjaciel. (,)
@tellet: Jak byłem mały, to zawsze myślałem, że w dzisiejszych czasach każdy głupi może dożyć starości. Dopiero mając już +20 lat uświadomiłem sobie, jak kruche jest życie. Możesz sobie jechać do pracy, dzień jak co dzień, drobny błąd twój czy kierowcy z naprzeciwka i jeb, nie ma cie. Ba, możesz sobie iść chodnikiem i ktoś cię zahaczy hulajnogą/rowerem, źle upadniesz i nie ma cię. Możesz dbać o siebie, być chodzącym okazem
@enron: Zwykły rezonans nie pokazuje żył. Do tego trzeba badania z angiografią, a to kosztuje bliżej 900 niż 500 zł. Radiolog wydaje opis do wyników w cenie badania. Aczkolwiek bez konsultacji z lekarzem (najprawdopodobniej neurologiem) za wiele nie idzie z opisu zrozumieć. Zresztą tętniak może być w innych miejscach ciała. Wszystkiego raczej nie przebadasz, czym bardziej kontrolnie, co jakiś czas.