Wpis z mikrobloga

Powiem Wam tak Miruny, obciąłem się na zero żeby porównać ilość włosów po około 55 dniach z #finasteryd i kurna to jest niesamowite, nie chcę zapeszać ale chyba jestem hiper respondentem. Ten obszar gdzie zaznaczyłem ma PEŁNO białych małych włosów, małe baby hair na całej glowie szczególnie z przodu tworzą linie włosów jak u nastolatka. Jestem mega zajajpowany i czekam co przyniesie kolejny miesiąc żeby się z Wami podzielić fotkami przed i po. Rutyna ta sama:
1mg finasteryd
2x minoxidil
2-3x dermarolling 0.75 mm w tygodniu
1x na 3 tygodnie dermarolling 2mm
Cynk i miedź codziennie
Witamina D2+K3 codziennie

0 efektów ubocznych od 5 tygodni

#lysienie #wlosy #zakola #addisilysienie
Addis - Powiem Wam tak Miruny, obciąłem się na zero żeby porównać ilość włosów po oko...

źródło: comment_1594744186cnKGHtv2aA11LGivTYaUXR.jpg

Pobierz
  • 13
@Gusmag: roller w jakimś stopniu niszczy skórę co może zaburzyć odrost włosów, nakłuwanie skóry głowy powinno robić się pod kątem 90C na co pozwala stempel. To nie jest moja opinia tylko zalecenie trychologa.
@jak_s122: rzuciłem 3 miesiące temu przez uboki, praktycznie żadnych, ale możliwe, że nie był przyczyną DHT tylko inny androgen, mam podwyższone DHEA-S i prolaktynę, które odpowiadają za łysienie również, w piątek mam rezonans głowy w celu zbadania przysadki, bo nadnercza na USG niby wyszły ok