Wpis z mikrobloga

Kiedy myślisz, że pisiory nic głupszego nie wymyślą... Najważniejsze, że się chłopy za ręce nie trzymają i dziecko nie ma dyni na ryju.


@Pixo:

"Obowiązujące przepisy przewidują możliwość pozostawienia petycji bez rozpatrzenia wyłącznie z uwagi na braki formalne przedłożonych dokumentów. Żaden przepis nie umożliwia wstępnej cenzury z uwagi na treść proponowanych rozwiązań" – wyjaśniło "Rz" Centrum Informacyjne Sejmu.


możesz sobie napisać petycję o sraniu do ryja wyborcom PiS i też pani
@dorszcz: tak, tylko ze to jakis smieszek zlozyl petycje a oni musza ja przedyskutowac w sejmie. Bo tak dziala demokracja i prawo w polsce. I bylbym sklonny poprzec ten projekt. A dlaczego? Bo 3lata temu cyganie przebrani w halloweenowe stroje w halloween obrzucili mi drzwi jajkami. Sprawa zgloszona na policje, nagrania zabezpieczone, ale umorzyli. I ja zostalem ze zniszczonymi drzwiami a cyganie nie zostali ukarani. Miejsce akcji - Warszawa Wola
Pobierz t.....a - @dorszcz: tak, tylko ze to jakis smieszek zlozyl petycje a oni musza ja prz...
źródło: comment_1594896669tJtIKaZZiYpoUct7hxMpuY.jpg
@dorszcz: Ktoś złożył projekt obywatelski z wymaganą liczba podpisów co jest chyba najbardziej pro-społeczną formą demokracji (i nie był to PiS) ale obrońcom demokracji dupa pękła. Nie ogarniam tego...