Wpis z mikrobloga

Jak jest ich mniej niz 150 to niestety moga isc, acz powinni albo w maskach albo dystans. To ze czesc diecezji odwolalo to po prostu dlatego ze maja rozsadnych biskupow.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Tak się składa, że jestem mieszkańcem Częstochowy i przechodzą mi pod domem pielgrzymi co roku. W tym roku specjalnie prezydent miasta prosił, by ludzie nie pielgrzymowali. Z Jasnej Góry jednak poszły głosy (wbrew temu co pisze jeden mirek) że wszystko w porządku (w końcu nie można zrezygnować z kasy). W pobliżu mam sklep, do którego chodzę - jest na drodze pielgrzymek i często się tam zatrzymują. Wchodzi potem motłoch do
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:

Pielgrzymi stanowią zagrożenie, które pozostanie jeszcze po turnusach i może doprowadzić do zapaści cały powiat. Wytłumaczyłem ci przed chwilą, że samo ograniczenie wychodzenia z domu nie jest żadnym gwarantem bezpieczeństwa.

Łatwo się mówi jak jest się dzieciaczkiem na garnuszku rodziców albo samotnym młodym człowiekiem, co ma #!$%@? w wirusa.

Nie każdy ma ten komfort, że sobie może zostać w domu. Trzeba iść do pracy, zrobić zakupy i zaprowadzić dzieci do
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL:


Częstochowa jest niemal wolna od wirusa dzięki rozsądnym działaniom obywateli

@Amasugiru XDDDD Po prostu testów tyle nie robią.

Mamy ograniczać ludziom wolność, bo inni się boją niegroźnego wirusa?
Ja sobie podróżuje (nawet lepiej niż było bez wirusa, bo mniej ludzi), nie pamiętam kiedy miałem maseczkę na mordzie, chodzę po sklepach bez maseczki i nikt mi problemu nie robi. Żyje jak wolny człowiek. I tobie też to radzę - żyj jak
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Nie jestem na tyle samolubny by ignorować zdrowie innych, również osób starszych z którymi mam styczność. Nie jestem na tyle samolubny, by ryzykować pogłębienie się problemów z wydolnością służby zdrowia, funkcjonowaniem przedsiębiorców. To jest sranie do własnego gniazda ze sztuczną świadomością, że ciebie ten problem nie dotyczy.
  • Odpowiedz