Wpis z mikrobloga

To już mój trzeci rok z linuxem jako main OS. Początkowo korzystałem z dualboota (głównie do gier), ale odkąd valve zrobił ukłon w stronę linuksiarzy (proton) i MS wypuścił teamsy na linuksa, to windows poszedł całkowicie w odstawkę. Sprawdziłem chyba wszystko możliwe środowiska i moim zdaniem KDE nie ma sobie równych ze względu na ogrom customizacji, które można wykonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#linux #pokazpulpit
ska87 - To już mój trzeci rok z linuxem jako main OS. Początkowo korzystałem z dualbo...

źródło: comment_15951858132sNDdEMrAWaOeZEzRU1XxA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@ska87: A w jakich technologiach pracujesz ? Miałem kilka podejść i najdłużej wytrzymałem 4 miesiące i wracałem do MS Windows. Miałem problemy z RDPami na linuxie i z ustawieniem niektórych VPNow jak już wszystko poustawiałem to później nagle przestawało działać. Poza tym miałem wrażenie ze SSDki chodziły szybciej pod windowsem.
  • Odpowiedz
@spaghetto: to moj prywatny PC, w pracy korzystam z windowsa (wymóg proceduralny). Pracując z domu odapalam (na linuksie) teamsy do czatow/callow i wirtualke vdi, gdzie mam konsole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ska87: pozdro miras. U mnie już około 10 lat Linugz jako główny OS. Bez dualboota od 5 lat. Dla mnie windows może nie istnieć
  • Odpowiedz
Windows się kończy*

*kończy dla takich dinozaurów jak ja. Mają usunąć panel sterowania w nowych aktualizacjach to wtedy kurde nic tam nie będę umiał przestawić bo od XP lecę pamięciowo w panelu. Jestem z czasów gdzie aktualizacje to mi pożyczał kumpel w postaci service packa 2 a nie PC ciągnął w tle zawalając pamięć i generalnie wymuszając ciągle restarty itd itp.

Ja przeszedłem ok 2013 na mac os i nie żałuję. 10
  • Odpowiedz