Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@garfyld: a gdzie napisałem, że było inaczej? I jak to się ma do Szumowskiego? Poza tym nawet nie jestem autorem mema
  • Odpowiedz
@hiszpank: A jaki jest okres przedawnienia przestępstwa? Bo ja jednak na jego miejscu bym tak spokojnie nie spał XD

Jak Tusk wróci na polską scenę polityczną, to PO ma szanse wygrać w porozumieniu z inną partią i wtedy mogą nadejść dni sądu dla ludzi pokroju Szumowskiego.

To, co on #!$%@?ł ze swoją rodzinką, normalnie w Polsce jest karane jak morderstwo, a nawet jeszcze bardziej, bo przestępstwa gospodarcze w Polsce na duże
  • Odpowiedz
@dyniel: dopóki szumo robi swoją robotę to jest nietykalny, a robi tę robotę bo właśnie mieli na niego haki. Dzięki temu są pewni, że testowanie i liczby zarażonych muszą się zgadzać.. z linią partii.
  • Odpowiedz
@Marek1991: pewnie masz rację. Niestety tak to w Polsce wygląda. Dla porównania w Hiszpanii kiedy sądy skazały paru polityków z(parti rządzącej) zostało skazanych za korupcję to minister sprawiedliwości mówił że on jako minister szanuje wyroki sądowe i podział władzy i nie będzie się wypowiadał na ten temat. Wyobrażacie sobie Ziobro mówiącego w ten sposób?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@dyniel: @hiszpank: @Kismeth: przecież gdyby po trzymało się władzy to Nowakowi też by nic nie groziło

@Marek1991: co? Przecież został zmuszony do dymisji, gdy tylko pojawiły się wątpliwości co do głupiego oświadczenia majątkowego, do którego nie wpisał jakiegoś głupiego zegarka za kilka koła! I to w czasie, gdy rządziło straszne PO.

Teraz pisowcy nie wpisują kamienic za miliony, albo przepisują majątki na żony jak #!$%@? mafiozi i wszystko
  • Odpowiedz