Wpis z mikrobloga

@Masterus: Rozważałem, więc ostrzegam: nie kupuj wersji na bransolecie bez obejrzenia na żywo. Część jest polerowana i świeci sie jak psu jajca. Widziałem nawet na ktorejś grupie na fb, że ktoś dał do szczotkowania żeby pozbyć się tego.
Na zdjęciach producenta bransoleta sprawia dużo bardziej matowe wrażenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Masterus: Cześć. Jak @AllieCaulfield wspomniał, od kilku miesięcy jestem posiadaczem 41 milimetrowej najnowszej (bodajże od 2018) wersji HC. Ciężko mi będzie obiektywnie się wypowiadać, bo dla mnie to póki co ideał zegarka i nie jestem w stanie za bardzo do czegokolwiek się przyczepić. Rozmiar dla mnie idealny, świetnie leży na moim 17.5 cm nadgarstku, dość wąski i nie odstający w przeciwieństwie do niektórych masywniejszych nurków. Szczotkowaną kopertą dla mnie jest ogromnym
Dominik80 - @Masterus: Cześć. Jak @AllieCaulfield wspomniał, od kilku miesięcy jestem...

źródło: comment_1595357924yCAdwJCEfkOUB5QKuzQKbO.jpg

Pobierz
@Masterus: Ja go mam i używam do wszystkiego, pływanie, rower, bieganie. Jeden z fajniejszych zegarków jakie miałem. Pancerny.. Mechanizm w sumie spoko, bo eta 2824 w tych sprzed 2018 roku, w nowszych 2982. Łatwe i tanie w serwisie. Z minusów to z zgadzam się z przedmówcą, że bransoleta jest średnia i dość mocno się błyszczy. Szkoda, że nie jest zwężana do 19-20mm. Zapięcie średnie, ale miałem różne trochę droższe zegarki i