Wpis z mikrobloga

Zapytam was o coś #rozowepaski. Czy posiadanie za sobą 7 partnerek seksualnych w wieku 22 lat to za dużo?
Bo ostatnio graliśmy na domówce w taką grę ze znajomymi, której częścią jest zadawanie pytań przegranemu.
No i w moją stronę padło pytanie z iloma dziewczynami dotychczas spałem. Jak powiedziałem, że 7 to dwie koleżanki zwyzywały mnie od dziwkarzy i złapały focha ¯\_(ツ)_/¯
Trochę ich nie rozumiem. Wiem, że "7" może wyglądać na spory bagaż, ale nie uważam się za dziwkarza.
Po prostu byłem w kilku związkach, no a miałem też taki okres w życiu, gdzie byłem sam. I był to dosyć dynamiczny okres dla młodego człowieka, bo miałem wtedy 17-18 lat, więc to chyba normalne, że chciałem czerpać z życia, poznawać świat i byłem ciekawych nowych doświadczeń. Tym bardziej że będąc singlem, nie miałem żadnych zobowiązań, więc dlaczego miałbym odtrącać jakąkolwiek dziewczynę? No przyznaje, że alkohol też miał w tym swoją rolę...

A więc czy według was 7 to serio tak dużo?
I czy jeśli spotykałybyście się z chłopakiem, który odpowiada wam pod wieloma względami, ale powiedziałby wam o tych 7, które były wcześniej to dla was przekreśliłoby to waszą znajomość?
Pewnie niewiele to zmieni, ale dodam, że 4 z nich to są moje byłe, z którymi byłem w związku, a zaledwie 3 to takie poznane na imprezie, z którymi nie mam kontaktu.

Tylko proszę was o szczere opinie, bo o ile wcześniej myślałem, że większość młodych ludzi ma podobne doświadczenia, to po tej akcji trochę zaczyna mnie dręczyć sumienie XDD

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #pytaniedorozowychpaskow #pytanie i po reakcji koleżanek to trochę #logikarozowychpaskow

Czy OP to dziwkarz?

  • Tak, brzydzę się tobą! 37.6% (92)
  • Nie mam zdania. 9.8% (24)
  • Ciężo powiedzieć... 7.8% (19)
  • Nie, to dosyć normalne u młodego człowieka. 44.9% (110)

Oddanych głosów: 245

  • 64
  • Odpowiedz
@Bombidibajbaj: a jaki to ma związek z tym, co pisałam?
Bo nie przypominam sobie abym pisała coś o dziewczynach z roczników 95+?

Pomijając, że taka generalizacja jest krzywdząca, bo są takie, jak piszesz, ale też i takie o zupełnie innym postępowaniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fistashio: Mogę Ci pomóc: następnym razem mów, że "razem z takim jednym gościem z wykopu średnia wychodzi 3.5". Wtedy u Ciebie nie będzie to tak źle wyglądać, a i u mnie lepiej!

  • Odpowiedz
  • 0
Jesteś młody pistolet


@Mikry_Mike: XDDDD

No niby wiem żeby nie mówić ale jeśli chciałbym z jakąś kobitką stworzyć coś poważniejszego i na dłużej to takie „pominięcie” pewnych kwestii może narobić niezłego kwasu jakby wyszło potem na jaw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale radę doceniam ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Reflexiej123: Powiem Ci że kiedyś rozmawiałem na ten temat z koleżankami i one mówią że jest to dla nich urocze, ciekawe, intrygujące i nawet je to kręci jak mogą „rozdziewiczyć” swojego chłopaka XDD Wiesz kobiety podchodzą do seksu dużo bardziej emocjonalnie niż my ale to nie ma co uogólniać. Jedna cię wyśmieje a u drugiej tym zapulsujesz ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
Po prostu byłem w kilku związkach, no a miałem też taki okres w życiu, gdzie byłem sam. I był to dosyć dynamiczny okres dla młodego człowieka, bo miałem wtedy 17-18 lat, więc to chyba normalne, że chciałem czerpać z życia, poznawać świat i byłem ciekawych nowych doświadczeń


@Fistashio: pomijając to czy 7 to dziwkarz czy nie:
co za #!$%@? #!$%@? argument z "wyszaleniem się" xD
No #!$%@? xD Zacznę mówić, że:
  • Odpowiedz
@Fistashio: Nie jest to dużo. Sam zacząłem się bawić w relacje-damsko męskie rok temu z kawałkiem, w wieku 19 lat, i miałem okres, że w ciągu 40 dni miałem seksy z trzema różowymi ( ale fakt faktem, że sporo szczęścia wtedy miałem ) - fajna seryjka XD
7 może też dobije do 22.roku życia - mam 2 lata jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Ćpam ostro, napadłem na trzy sklepy, zabiłem faceta i zgwałciłem 5 kobiet. W życiu trzeba wszystkiego spróbować! A to co zakazane jest najlepsze! Hihi! Przy okazji #!$%@?łem komuś telefon i portfel. YOLO!!!!


@niochland: XDDDDD
Wyobrażam sobie takie tłumaczenie w sądzie
  • Odpowiedz
@Fistashio: jak dla mnie to duża liczba, jednak najbardziej zaniepokoiłoby mnie to, że ktoś w wieku 22 lat ma za sobą cztery związki, które nie wyszły. Osobiście nie związałabym się z takim chłopakiem, ale to dlatego że sama mam niewielkie doświadczenie, myślę że dziewczyny które miały więcej partnerów nie będą już zwracać na to uwagi
  • Odpowiedz