Wpis z mikrobloga

  • 491
Siemanko tramwajowe świry ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dziś tak bardziej niecodziennie a mianowicie szkolenie na bombardier ngt8 :D
Już niedługo będę śmigać na liniach 3 i 18 hehe
Fajny wóz ale średnia widoczność w kabinie i zamulony rozruch ale da się coś tam wyciągnąć z niego :D wygodny fotel i dotykowy wyświetlacz :o

#krakowskimotorniczy

Pobierz
źródło: comment_1595571007tALKS9Di34jpTwfYLxO0ss.jpg
  • 95
@obci: nie zrozum mnie źle. Fajnie, że lubisz swoją pracę i to ceni się bardzo gdy zamiast starego sfrustrowanego życiem Pana po pięćdziesiątce tramwaj prowadzi młody pozytywny gość. Jednak biorąc pod uwagę ogólną aurę tajemniczości panującą w MPK, jeszcze dziwie się, że nie zostałeś wezwany na dywanik do kierownika za wpisy na Wykopie. Nie wiem, czy kiedyś nie odbije się to na Twojej karierze tam. Mimo wszystko powodzenia!
@obci: panie, ja z Warszawy, tam bezpiecznie tramwaje na swoim miejscu obok albo po środku, czasem gdzieś na skrzyżowaniu czy rondku to trzeba na Was uważać, ale jak wspomnę sobie taki Kraków czy Wrocław to daj Pan spokój niby na torach a droge zajechać potrafi.... wszędzie ma to to pierwszeństwo, strach sie bać :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@obci: proszę, Kraków się rozwija, dodali napis "szkoleniowa jazda" na ekranie, a nie tylko 999 i "zajezdnia Podgórze". Jak tam ceny biletów zmalau urus? Pozdro i jednego rozstawu szyn całą zmianę.